2703
2553

من دوسال اول عروسی تی وی نداشتم کلا همه میگفتن وای چطوری تحمل میکنی خلاصه از بس اصرار کردن رفتم خریدم اما اصلا روشنش نمیکنم،علاقه ندارم

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم زیاد میبینم ولی همه رو دانلود میکنم، تلویزیونم که شاید هفته ای دو ساعت، تی وی ایرانو که با افتخار صفر ساعت😐 ولی فینال عصر جدید و قراره با خانواده امشب ببینم😂

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

خیییلی کم..مگه دیگه برنامه ای خوبی هم هس که بشه نگا کرد..بخدا علاف بشینی و درودیوارو نگا کنی از تی وی بهتره..مخصوصا موقع غذا خوردن که عمرا بزارم تی وی روشن باشه چون همش چرت و و پرت و زخمی و کشته نشون میدن آدم حالت تهوع میگیره سر سفره..غذا از دهنش میوفته بخدا..اخبار که افتضاحه فقط از آمار کشته و زخمی ها و ترور و قتل و جنایت نشون میده ..انگاری خبر فقط همیناس..جدیدن هم امان ازین فیلم‌مسخره ی بوی باران..اوووق🤮🤮🤮

کاش میشد ماهواره داشتیم..😓😞

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2456
خیییلی کم..مگه دیگه برنامه ای خوبی هم هس که بشه نگا کرد..بخدا علاف بشینی و درودیوارو نگا کنی از تی و ...

من یادمه زمانی ک بچه بودم سریالای مهران مدیری و پاورچین و بدون شرح و علی صادقی و اینا رو با علاقه میدیدم اما الان هیچ چیزی نیست ک توجهمو جلب کنه ،همه سریالا مسخره شدن

من یادمه زمانی ک بچه بودم سریالای مهران مدیری و پاورچین و بدون شرح و علی صادقی و اینا رو با علاقه می ...

دقیقااا.. بابا اون‌موقع ها سریالا خوب بودن نه مث الان

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
دقیقااا.. بابا اون‌موقع ها سریالا خوب بودن نه مث الان

همش مسخرس،مثلا یه سریال فقط قسمت اول و دومش خوبه بقیش همش مسخره میشه،ابکی،تکراری و...