2737
2734
عنوان

من از همه اونايي كه باعث شدم انقدر عصبي بشن عذر ميخوام🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 34 پست
دليل اينكه سگ رو نجس اعلام كردن چيه؟؟؟!!!!!

نوشته شده بود اعراب وقتي به ي نقطه از ايران حمله كردن به خاطر سگ هايي كه داشتن شكست ميخوردن بعد موقعه اي كه اينو مطرح كردن اون شخص گفتن توي خونه هاي كه سگ هست هفتا خونه از هر طرف كافر محسوب ميشن و نجس 

البته من خوندم و گفته من نيست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون نظر لطف شما ولي خدايي منم اخريا داشتم از كوره در ميرفتم و تمام سعيم رو ميكردم كه خدايي نكرده ل ...

بالاخره ادم نميتونه جواب خيلي چيزارو نده كه و همش سكوت كنه

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
2728

با سوال من شروع شد😳بحث خوبی بود نفهمیدم چرا ترکید ولی ممنون از اطلاعاتی که دادی دنبال یه فرصتم که درباره اون مطالب مطالعه کنم

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی