2726
عنوان

بی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 41 پست
مگه موی سالم برای دکلره چطوره؟ 

مسئله موی آسیب دیده هست که تحمل دکلره نداره و مو پلاستیکی میشه میسوزه و میریزه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

واقعا شما بدون حقوق چطوری چندماه سرمیکنید ما که روزشماری میکنیم تا سربرج حقوقامون بدن واقعا تاسف برا دولتمردانی که این وضعیت ایجاد کردن خودشون میلیارد میلیارد میخورن و میبرن

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضی از دوستان شاید یه درصد حتی شرایط استارترو نداشته باشن ولی یجوری بیرحمانه محکومش میکنن انگار قراره همیشه همه چی براشون بر وفق مراد باشه 

بعضیا یجوری میگن چرا تو بی پولی بچه دارشدین انگار توزندگی طرفن و همه چیو میدونن دوست عزیز ازکجا معلوم مجبور نبودن ازکجا معلوم ناخواسته بچه دار نشدن

یا بعضیا میگن مدیریت کنین فلان مطمئنا استارترم اینو میدونه

اگ اینجا تاپیک زده اومده ک یکم درد دل کنه دلداری بگیره خواهشا اگ دلداری نمیدین حداقل نمک رو زخم نشین

بعضی از دوستان شاید یه درصد حتی شرایط استارترو نداشته باشن ولی یجوری بیرحمانه محکومش میکنن انگار قرا ...

افرین 👍👍👍👍 من روم نشد بگم حرف دلمو زدی

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
واقعا شما بدون حقوق چطوری چندماه سرمیکنید ما که روزشماری میکنیم تا سربرج حقوقامون بدن واقعا تاسف برا ...

فرض کن ازاول سال تا الان فقط ۲تا ۹۰۰تومن به شوهرمن حقوق دادن بعد بعضی رفقامون میگن مدیریت کنین😐😐خدایی چجوری مدیریت کنیم اییییین همه پولو

بخدا خب دل آدم میشکنه من از بعضی حرفاشون ناراحت شدم چ برسه به استارتر

منم ناراحت شدم  خدا کمک کنه یه معجزه بشه همه اوضاعمون درست بشه 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
بعضی از دوستان شاید یه درصد حتی شرایط استارترو نداشته باشن ولی یجوری بیرحمانه محکومش میکنن انگار قرا ...

بقیه حرفارو کار ندادم درست .. ولی بحث مدیریت نمک رو زخم نیس ..

کلا مدیریت نباشه هر چقدرم داشته باشی بازم جور در نمیاد..

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..