2726
عنوان

سید ها ، سادات های گل عیدتون مبارک.بیاید به ماهم عیدی بدید.

| مشاهده متن کامل بحث + 3495 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا بم نخندیا،ولی یعنی چی عید ساداته؟مگه چه منایبتیه،بعد باید به کسی که سیده چجور تبریک گفت

اینو نامزدم واسم تبریک فرستاده بود

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2728
شما سیده هستین؟؟تورو خدا منو و خواهرمو دعا کنین بعد صفر عقد کنیم

اگر لایق باشم چشم 

من خودم تو گلزار شهدا نذر کردم هر وقت با همسرم عقد کنیم اولین سفر بریم پابوس آقا که فک کنم به چهل روز نرسید و عقد کردیم 

إن شاء الله شما و خواهرتون هم عقد می‌کنید زیارت آقا با همسرتون میرید حرم کنار عشقت خیلی میچسبه

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
اینو نامزدم واسم تبریک فرستاده بود

عیدیمم فردا واسم قراره بیاره

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
مبارک باشه ❤،، خیلی دلم گرفته برای منم دعا کنید،، التماس دعا

حتما عزیزممم💋

اگر لایق باشم چشم  من خودم تو گلزار شهدا نذر کردم هر وقت با همسرم عقد کنیم اولین سفر بریم پابو ...

شهریور دارم میرم نذر کرده بودم تنها نرم😢😢😢😢 نشد 😭😭😭😭😭😭 دعام کنید لطفا

سادات های عزیز سایت عیدتون مبارک💚❣️💚❣️ التماس دعا داریم ازتون

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم...