2726
عنوان

من همونم که گفتم میخوام با 50تومن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2296 بازدید | 131 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نع بابا اونم گرون درمیاد

من همیشه واسه مراسمامون درست میکنم 3000تومن خامه میخرم 4000تومن تخم مرغ استفاده میشه ارد وروغن درحد6قاشقه که روی هم بگیر2000و1000تومن شیر شد10000تومن خیلی هم خوشمزه تره

2728
اوه حالا همش که نباید مث کوزت زحمت بکشیم من راحت طلبم تو بگو یه میلیون 😂😂  قنادی ما میگیریم م ...

کوزت چیه تو داری باکیک درست کردن عشقت رو نشون میدی چه حرفا به نظرمن کیک اماده گرفتن یعنی بی توجهی به مراسمای مهم

استارتر جون دستت درد نکنه.خیلی خوب مدیریت کردی.دوستان شما شهرهاتون کجاس که اینقدر تعجب کردید.منم شیرازم و پسرم هراز گاهی میگه برام تولد بگیر منم براش کیک میگیرم درسته کوچیکه اما به اندازه چهارپنج نفر هست و طعمشم خوشمزه هست اکثرا حدود سی تومن میگیرم

من همیشه واسه مراسمامون درست میکنم 3000تومن خامه میخرم 4000تومن تخم مرغ استفاده میشه ارد وروغن درحد6 ...

😯😯😯خوب درمیاد بوخودا،کجایی؟!

من کیک میپذم همه فکر میکنن از بیرون میگیرم، ولی خب ۱۰تومن باید خامه بگیرم ۳تومن کجاش میرسه؟!!!!

ارد هم ک ۳لیوان؛ ۶قاشق؟!!!!!!! خامه صبحانه و شکلات تخته ای هم ک برای روش..گاهی موز هم وسطش

😯😯😯خوب درمیاد بوخودا،کجایی؟! من کیک میپذم همه فکر میکنن از بیرون میگیرم، ولی خب ۱۰تومن باید خامه ...

من يه كيك با اين سايز عكسي كه گذاشتین رو گفتم منم وقتی درست میکنم مثل قنادی ها میشه واسه این اندازه کیک 3000تومن خامه ازلبنیاتی میخرم اگه خیلی بخوام روش بنویسم نهایتا 5000تومن خامه میبره ما مشهدیم 

😯😯😯خوب درمیاد بوخودا،کجایی؟! من کیک میپذم همه فکر میکنن از بیرون میگیرم، ولی خب ۱۰تومن باید خامه ...

من کیکم رو با6تخم مرغ و6قاشق اردو4ق روغن و6قاشق شکر درست میکنم یا اگه فقط خودمون باشیم با4تخم مرغ که اندازه ی این کیکی که عکس گذاشتین میشه