2733
2734
عنوان

مشاوره رایگان میدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 63 پست
من فردا جواب همه ی حرفاتون رو میدم موفق باشبد فقط مشکلاتتون رو طرح کنید مرسی . بله عزیزم فقط فرد ...

مینویسم یکم طولانیه 

آن شا الله جواب بدین 

شوهرم کارگره با حقوق تقریبا دوتومن

قبل ازدواج پس اندازی نداشت و خونوادش هم نمیتونن حمایت زیادی بکنن

برا همین خونواده من راضی نبودن 

ولی من با خودم گفتم با کمک هم و کم کم درست میشه 

الان بعد گذشت یه سال هیچ پس اندازی نداریم 

نه خونه داریم نه ماشین 

و گرونی هم که دیگه نگم برات 

علت نداشتن پس انداز شوهرم ولخرجیاش 

من فکر نمیکردم یه روز بخاطر ولخرجیاش به جدایی فکر کنم 

چون سختمه زندگیم بشه فقط درجا زدن 

شوهرم واسه من کم نذاشته

لباس مانتو کیف کفش لوازم آرایش شاررژ موبایل و.... 

برا خودشم میخره 

الان من میگم بسه هر چی خرج کردیم و بیا به فکر پس انداز باشیم اون میگه با این حقوق چیزی برا پس انداز نمیمونه و میگه این همه کار میکنم که از زندگیم لذت ببر نه اینکه فقط کار کنم مثل ماشین

من حتی تو مجردیم که کار می‌کردم با پول کمش یه تیکه طلا می‌خوردم و پس اندازش میکردم ولی شوهرم نه 

هرچی بوده و نبوده خرج کرده 

دیشب به این فکر کردم که ازش نفقه بخوام و نگه دارم پولشا اینجوری براش 

نمیدونم کار درستیه یا نه و اینکه چون عقد هستم اصلا نفقه بهم تعلق میگیره یا نه 

و اینا کلا خونوادگی اینجورین و تو لحظه زندگی میکنن و هیچ پس اندازی ندارن ولی من نمیخوام هیچی نداشته باشم و اینجور زندگی کنم

دیشب قرار بوده بره کت مشکی بخره با اینکه 6 تا کت داره 

رفته یه کت آبی دیده 

بش میگم اینا خریدی باز نگی مشکی ندارما 

میگه خودم کار میکنم که ب خودمم برسم و فلان

و حرفای بدی بم زد در صورتی که من نمیخواستم با پولش واسه من چیزی بخره 

بگید من با شوهره ولخرجم چیکار کنم؟ 

خيليا راجب اخلاق .رفتارو بداخلاق بودن همسر شکايت داشتن از جمله 1-خيلي دعوا ميکنيم و کار به کتک کاري ميرسه 2-نميتونم همسومو دوست داشته باشم 3-همسرم خيلي لجبازه اصلا سر هم کاري کوتاه نمياد. اينا همش يه دليل محسوب ميشه که زندگيمون بروفق مراد پيش نميره شايد با خودمون بگيم که چرا زندگي اونجوري پيش نميره که من ميخوام خب انسان ميتونه به هر سبکي زندگي کنه وهر سبکي درست نيست ساده تر بگم که مثلا همسرم منو دوست نداره خب حتما دليلي داره که دوستت نداره مثلا طرز لباس پوشيدن گفتار و ...خب هر زني هرکاري ميکنه که همسرش دوسش داشته باشه پس ميتونيد به صورت نامحصوص با همسرتون ارتباط برقرار کنيد ازيک شماره ديگه اخلاقش رو بسنجيد وباهاش حرف بزنيد که از چه جور خانومي خوشت مياد از چه رنگي از چه جور طرز گفتاري ميدونم شايد تو ذهنتون فکر کنيد که اين يک خيانت محسوب ميشه ولي اگه بتونيد در روزمرتون ازش حرف بکشيد کار فوق العاده ايي کرديد .مورد دوم اينکه اگه درخواستي از همسرتون داريد که اجرا نميشه يا به هر دليلي به نظرشون خوب نيست بهترين کاري که ميتونيد انجام بديد يه مدتي درخواستتون رو فراموش کنيد. و روي شوهرتون کار کنيد ميتونيد کتاب قانون جذب و گرماي پايدار عشق رو بخونيد وراهاي مختلفي هست که ميتونيد همسرتون رو نرم کنيد يه راه ساده بگم اينکه ميتونيد يه روز رو يه جور ديگه زندگي کنيد مثلا براي صبحانه ناهار شام يه غذاهايي رو درست کنيد که تاحالا اصلا درست نکرديد وسفره ايي رو بچينيد که شما هم اگه نگاش کنيد خيلي لذت ميبريد .خونه رو هميشه تميز نگه داريد تا همسرتون فکر کنه که چه خانوم تميزي دارم لباس هاي جديدي بپوشيد که تاحالا هيچکس به جز شما نديده ارايش کنيد وگل هاي مورد علاقه همسرتون رو روي ميز براي صرف غذا بگذاريد حرفاي مختلف بزنيد اصلا يک روز رو بدون دعوا زندگي کنيد حرفاي عاشقانه بزنيد واصلا حرف گذشته رو پيش نکشيد .

دربرار عصبانيت همسر چه کنيم

بهترين راه براي خاتمه دادن دعوا هميشه طرف حق نباشيد هميشه طرف حق بودن کاررو بدتر ميکنه از حرفايي مثل حق باشماست و باشه هرچي شما بگين استفاده کنيد خود شما که ميدونيد داره حرفاي خوب نميزنه عاقل شما هستيد اگه طرف مقابل ببينه که شما طرفش هستيد درگيري رو تموم ميکنه هميشه هم درد دعوا ساکت نباشيد بگين که اشتباه کرديم اگه کاري کردين باور کنيد تکبر فقط بحث رو بدتر ميکنه عاقل باشيد تا کار به حرفاي بدتر نکشه.

اختلاف سني زياد

اين حرف دليل نميشه که نشه زندگي کرد شما ميتونيد بهترين زندگي رو داشته باشيد به شرط اينکه به حرف هيچ کسي اهميت نديد هميشه ادما دليلي براي قضاوتشون دارن و گزينه اولش حسوديه قبول دارين ... عمر خيلي کوتاه تر از اونيه که ما فکر ميکنيم پس اگه ما کل زندگيمون رو صرف اينکه ديگران راجبمون چه ميگن پس ما کي وقت ميکنيم که زندگي کنيم . وقتي شما اززندگيتون کمال رضايت رو داريد وهمه کار ميکنيد که زندگيتون رو حفظ کنيد پس بهتره بگم هيچ کسي نميتونه نظر همچين ادمي رو عوض کنه .بعضي از افراد وقتي با اخلاف سني زياد ازدواج ميکنن شايد قبل از ازدواج ازشون متنفر باشيد ولي اگه يکم مثبت به موضوع فکر کنيم شک نکيد که عشق خود به خود تو زندگيتون جاري ميشه .

قهر کردن

قهر کردن شايد باخودتون فکر کنيد که مشکل حل ميشه و مياد منت کشي شايد مدتي اين مشکل حل ميشه ولي ميتونيد ازراه تفاهم به توافق برسيد هيچوقت به جدايي فکر نکيد به خاطر يه مشکل هاي کوچيک خيلي مسخرست که به تفاهم نرسيد نميشه که هرچي شد قهر کنيد بريد خونه پدرتون سعي کنيد هر موضوعي رو به دعوا نکشونيد اگه درخواستي داريد که بلا نسبت همسرتون نميفهمه بهتره که يا ساده تر توضيحش بدين يا از طرف ريش سفيدان فاميل اقدام کنيد اگه موضوع خصوصيه بايد به مشاور مراجعه کنيد که راهکاراتون رو زير نظر داشته باشه اگه نتيجه نداد راه بعدي رو پيشنهاد بده.

رفيق باز بودن همسر

اگه همسر شما به بودن باشما خوشحال نميشه به معني اينکه رابطه شما خيلي سرد شده و نيازهاشو نميتونه باشما درميون بگذاره بادوستاش مشکلاتش رو رفع ميکنه تو هر سني اکثرا سن 16 تا 25 سالگي اقايون ازاين درک دارن که ما جوونيم و خوشگذروني عيب نيست.ما خانوما زودتر از اقايون به بلوغ فکري وجسمي ميرسيم پس به عبارت ديگرخانوما درک بالاتري از اقايون دارند همه ماميدونيم که اقايون دير به بلوغ ميرسن و تا سن 25سالگي فکر ميکنن که جووني نکردن و موقعي سر عقل ميان که رفيقهاش ازدواج کنند و بايد به دوستاش بفهمونيد که يه مدتي دوروورشوهرم نباشن تا واکنشش رو بدونيم اکثر وقتها هم مشکل از ماست شايد ما اشکالي داريم که رابطه مون سرد شده پيشنهاد ميکنم که زير نظر مشاور باشيد تا رفتارهايي که خودتون معتقديد اشتباهه رو اصلاح کنيد 60 درصد تضمين ميکنم که رابطه تون بهتر خواهد شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خيلي سخته نخوايد تو اين شريط غر بزني.غرزدن ومقصر دونستن دولت.خانواده .شرايط اقتصادي .بازار و...کارراحتيه

اما دست کشيدن از غر زدن ها کارهرکسي نيست  

چيزهايي که اتفاق مي افتن اينده ي شمارو تعيين نميکنن.اين اتفاقيه که براي همه رخ داده

مهم اينه که عکس العمل شما به اين شرايط چيه  

مهم نيست چه اتفاقي افتاده مهم عکس العمل شما به اون اتفاقه

اگه شما به تغيير دادن خودتون رو شروع کنيد.سه ما اينده رو جور ديگه اي از سه ماه گذشته سپري کنيد.مثلا چند تا کتاب برداريد يا روابط تون رو باخانواده درست کنيد.مهم نيست چقدر تغيير کوچيک باشه

فقط بايد در همين شرايط کارهاي متفات رو انجام بدي.شايد نتونيم تغييري به شرايط بيرون بديم اما خودمون رو ميتونيم تغيير بديم.شرايطي که الان داريد نتيجه کسي هستش که تاالان بوديد

اکثر اوقات سرزنش کردن بازار کار اسون تره از سرزنش کردن خودمونه.

خيلي سخته بخواهيد قبول کنيد که تمام نتايج زندگي تان رو خودتان خلق کرديد

اين تغييرات گاهي خيلي سخته وبراي منم سخت بود.

وقتي يه قرون تو جيبت نداري خيلي ساده ست که شرايط رو مقصر بدونيد.چيزهايي که تا الان نسيب تون شده به خاطر کسي بوده که تا الان بوديد.حالاچطور ميتونيم اينارو تغيير بديم .خيلي ساده ست...اگه شما تغيير کنيد همه چي براتون تغييرميکنه

نميخواد شرايط بيرون رو تغيير بدي همه چي رو درون خودت تغيير بده.ميخواي بيشتر داشته باشي بايد بيشتر هم باشي.

نگو اي کاش اسون تر بود بگو چطور قوي تر بشم.حسرت مشکلات کمتر رو نخور.دنبال  مهارت هاي بيشتري باش روي خودت کار کن و وضعيتت رو تغيير بده...اون موقع همه چي برات تغيير ميکنه

اميدوارم حرفاي من تاثير خوبي روي زندگيتون بگذاره ...وزندگي نابي رو داشته باشيد. هفته ايي رو سرشار از محبت و سلامتي رو ارزودارم

جهت مشاوره خصوصي پيام خصوصي بدين ...باتشکر از همتون

درضمن من مدرک مشاوره ندارم ولي کلاس هايي رو رفتم که يک مشاور هم تو طول گرفتن مدرک ميخونه از جمله کلاس هاي .اعتماد به نفس .انگيزشي و اموزش راه هاي زندگي برتر اگه ديپلم همشون رو بگيرم ميتونم تدريس کنم .فعلا فقط ديپلم کلاس هاي انگيزشي وزندگي برتر رو گرفتم.شک نکنيد که حرفاي منو يک مشاور هم بهتون ميزنه فرقش بامن اينه که اون جلسه ايي 80 تومن ميگيره من همه ي حرفاي استادمون رو گفتم که 10 سال تو اين زمينه فعاليت دارند.

بعضيا گفتن که فقط امروز هستيد ...ميخواستم بگم که من اينقدر سرم شلوغه که چندوقته ناهار نميخورم صبحا 7 تا 9 ميرم باشگاه بعدش ميام استراحت ميکنم و يه چيزي ميخورم تا ساعت 12 که خودتون ميتونيد برين تايپيک هامو بخونيد همش ساعت 10 و 11 که يعني دارم استراحت ميکنم.از ساعت 11ونيم ميرم کلاس دارم تا ساعت 4 که کلاسام تموم شدن ميام خونه ميخوابم تا ساعت 8 7 بيدار ميشم شام ميخورم بعدش ميرم يه چرخي بيرون ميزنم يا فيلم ميبينم بعد ميخوابم تاروز بعد پس وقت نميکنم به جز صبحا بيام تو سايت...منم خودم يه مشکلاتي دارم که ميتونيد از تايپيکام بفهمين پس دليل نميشه که من از کسي کمک نخوام .منم تو زمينه هاي زيادي تجربه دارم.

2731