2737
2734
عنوان

کیا هماتوم داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفته ٧ هماتوم داشتم استراحت كردم دكترم بهم شياف داد خداروشكر هفته ١٣ كه رفتم سونو جذب شده بود

فقط براى دستشويي بلند شو اب زياد بخور نزديكى نداشته باش انشالله زود جذب ميشه

منم هفته ٧ هماتوم داشتم استراحت كردم دكترم بهم شياف داد خداروشكر هفته ١٣ كه رفتم سونو جذب شده بود ...

خداروشکر الحمدلله

گلم بجز شیاف بهم قرص هیوسین داده نمیدونی برای چیه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
آره واقعا مامانم هم هیمنو گفت 

صاحب خونه مون پنج سال بچه دار نشده بود می‌گفت بار اخر دکتر سر مون داد زد گفت ارینب بچه دار نمیشه ازمایشات بی ادبانه پرت کرد جلومون بعد دوماه خواب میبینه حضرت زهرا دست می‌کشه بسر به بچه که بغلش بوده میگه اسمش بزار زهرا ازمایش میده حامله س ،میگغت شوهرم جواب مثبت برد کوبوند تو صورت دکتر گفت همونی که تو جوابش کردی ناامیدش کردی خدا جوابش داد الان ماشاالله چهارتا بچه دارن دوقلو هاش  بارداری سومش بودن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
ای جون دلم چشم عزیزم طبقه بالای مادرشوهرمیم شوهرم بهشون میگه غذااینا بمنم بدن دیگه کاری نمیکنم

آفرین عزیزم پله هم بالا پایین نکن دولا هم نشو برات از ته قلبم دعا می کنم بسلامت نی نی رو بغلت بگیری 

صاحب خونه مون پنج سال بچه دار نشده بود می‌گفت بار اخر دکتر سر مون داد زد گفت ارینب بچه دار نمیشه ازم ...

عزززیزم

آره واقعا خواست خدا مقدمتر ازهمه چیه

2738
آفرین عزیزم پله هم بالا پایین نکن دولا هم نشو برات از ته قلبم دعا می کنم بسلامت نی نی رو بغلت بگیری& ...

ممنون عزیزم فدات