2733
2734
عنوان

کسی هست بتونه درمورد ترک اعتیاد برادرم کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4235 بازدید | 104 پست
عزیزم به منم میدی??من استان فارسم.شیراز.

🌐 #فارس #کازرون #شیراز #قائمیه #بوشهر
🔸آقای حمیدرضا جعفری

📝 جهت تهیه داروهای طب اسلامی آیت الله تبریزیان

💎شماره تهیه دارو: 09179230446
🆔آی دی تل..گرام:
💠 @moonji313
⭕️آدرس کانال تل...گرامی نماینده:
💠 @teb_olaemeh

🔘کانال راهنمای ارتباط با نمایندگان استانها:
➕ @naebteb➕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم  میگه الان متادون مصرف میکنه که کم شه.از کجا بفهمم راست میگه؟ پیش چه دکتری ببریمش دقیقا؟ ...

پیش دکتر ترک اعتیاد بره و زیر نظر دکتر ترک کنه بهتره..دکترخودش بر حسب مقدار مصرفش در روز و نوع موادش براش شربت متادون تجویز میکنه و خودش دوزشو مشخص میکنه و روز بروز کمترش میکنه تا وقتی ک متادون هم مصرفش قط بشه و بعدش قرص ب 2(قرص زیر زبانی)برای سم زدایی بدن بهش میده

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2728
2738
سلام گلم ما بردیمش یه بیمارستان مخصوص توی شیراز خداروشکر موثر بود البته خودشم بعدش اراده کرد واقعا

سلام عزیزم خوبید ببخشید برادرتون الان اوضاعش چطوره ممنون میشم بگید کحابریدنش برای ترک منم راهنمایی کنید البته من تهرانم و همسرم اعتیاد داره که الان کمپ

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍
سلام عزیزم خوبید ببخشید برادرتون الان اوضاعش چطوره ممنون میشم بگید کحابریدنش برای ترک منم راهنمایی ک ...

سلام گلم

ان شاالله که خدا کمکتون کنه

یه بیمارستان توی شیراز به نام بیمارستان محرری بود

برادرم الان رفته سر کار، شکر خدا اوضاعش بهتره چون مجبوره به خاطر کارش مصرف موادو بذاره کنار

سلام گلم ان شاالله که خدا کمکتون کنه یه بیمارستان توی شیراز به نام بیمارستان محرری بود برادرم الا ...

شکرخدا دست راستش روسر همسرمن 

اونجاکه رفتن همون مثل کمپ بود یا بادارو و روشای دیگه ترک کردن؟؟

شکرخدا دست راستش روسر همسرمن  اونجاکه رفتن همون مثل کمپ بود یا بادارو و روشای دیگه ترک کردن؟؟

نه داداشم می گفت خیلی متفاوت با کمپ بود

پزشک، روانپزشک، روانشناس

فضای باز ورزشی

تغذیه ی خوب

دارو درمانیه و به لحاظ روانشناسی روشون کار می کنن

نه داداشم می گفت خیلی متفاوت با کمپ بود پزشک، روانپزشک، روانشناس فضای باز ورزشی تغذیه ی خوب دارو ...

اها ممنونم ماتهران هستیم کاش همچین جای معتبری ام اینحامشیناختم😔

2706