2726
عنوان

چرا من علاعم بارداری ندارم 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 33 پست
۱۳ تیر عزیزم ..چطور؟

به سلامتی عزیزم

من ۸ تیر بود اقدام بودم ومتفورمین وکلومیفن  خوردم و۱۲ و۱۳ پریم ۴تا hmg تزریق کردم ۴مرداد موعدم بود چند روز قبلش چندتا بی بی گذاشتم وهاله انداخت  ومثبت شد ولی ۱مرداد پریود شدم و تا ۸مرداد خون ولک داشتم آز خون هم ۵دادم ومخفی شد بعد اون پیشگیری داشتم وبی خیال بارداری شدم 

ولی الان چند روزه که حالم جوریه سینه هام درد میکنه وتخمدونام هم گاهی تیر می‌کشه وپایین نافم حالت قارو قور داره وسفت میشه وجوش زیاد میزنم چندتا بی بی گذاشتم و همه شون هاله انداخت  حالا موندم جریان چیه 

یعنی من بار دارم یا نه توهم بارداری گرفتم

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
به سلامتی عزیزم من ۸ تیر بود اقدام بودم ومتفورمین وکلومیفن  خوردم و۱۲ و۱۳ پریم ۴تا hmg تزریق ک ...

بچه دارید ؟ یه بار دیگع ازمایش بده ...شاید بخاطر اون دارو ها و امپول هورمونات قاطی کرده

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شما یکی از توی این همه ادم طبیعی اینجوری بشید درست نیست ک همه مثل شما باشن ک

عزیزم منم نگفتم همه باید مثل هم باشن 

من میگم سیستم بدنی همه یکی نیست وویار ها هم فرق داره چه دختر وچه پسر

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
بچه دارید ؟ یه بار دیگع ازمایش بده ...شاید بخاطر اون دارو ها و امپول هورمونات قاطی کرده

دوتا پسر دارم

زیر نظر ماما بودم  رژیمم داشتم واسه یه  دوقلو اونم دختر 

یعنی به نظرت بار دارم وهورمونام به هم ریخته 

خدا از دهنت بشنوه 

حتما میرم واسه آز بتا فقط دوروز به موعدم مونده گفتم صبر کنم ببینم چی میشه هر چی خدا بخواد 

2728