2737
2734
چرا. یه خرده بهتر شده. ولی اصلاااا دیگه از چشمم افتاده به خاطر رفتارای قبلیش. یه جورایی خودش و شوهرش ...

دقيقا اينا همشون اينطورين،باور كن نه اينكه از خودم تعريف كنم ولي ميگم كه متوجه عمق قضيه بشيد ،هم قيافم از اينا بهتره هم وجهه اجتماعي پدرم و خانوادم وضع ماليمونم مث همه ولي انقد با اينكاراشون كاري كردن خودمم احساس كمبود كنم خيلي ناراحتم كه اجازه ميدم اينطوري تحقيرم كنن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بزار شوهرت هر جور دوس داره فکر کنه و با خانوادت حرف نزنه مهم نیس من جات بودم همون ی بار در هفته رم نمیرفتم علنن با بی محلی دارن میگن ک نیا اینجا خودت و دست پایین نگیر ک فکر کنن عددی هستن ....من ب مادر شوهرم سلام میکردم جواب سلام نمیگرفت البته ما علنی با هم مشکل داریم و رفت و امد نمیکنیم اما من بر حسب بزرگتر کوچیکتری جایی میدیدمش سلام میکردم ...امروز رو ب روی هم در اومدیم سرم و گرفتم اونور انگار ن  انگار ک دیدمش....البته خداروشکر شوهر من پشتمه...خودش میره خونه ی اونا ولی با رفت و امد نکردن من مشکلی نداره چون میدونه مقصرن

2728
دقيقا اينا همشون اينطورين،باور كن نه اينكه از خودم تعريف كنم ولي ميگم كه متوجه عمق قضيه بشيد ،هم قيا ...

هیچ وقت خودتو کمتر از اونا ندون. مثل خودشون باش. من اوایل به خاطر شوهرم به جاریم و شوهرش احترام میذاشتم و باهاشون گرم میگرفتم ولی وقتی خود شوهرم باز منو مقصر میدونست دیگه دلیلی برای ادامه رفتار خوبم نداشتم. شدم مثل خودشون بلکه بدتر. اینجوری اگه شوهرم بازم فکر کنه مقصرم دیگه حداقل دلم نمیسوزه😊

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
بزار شوهرت هر جور دوس داره فکر کنه و با خانوادت حرف نزنه مهم نیس من جات بودم همون ی بار در هفته رم ن ...

اينكه شوهرتون پشتتونه خييلي خوبه خداروشكر ،ولي من شوهرم بهام خيلي خوبه اما در مقابل منو خانوادش مدافع اوناست و اگه مثلا من نرم اونم خونه مادر من نمياد يا اگه من اونارو دعوت نكنم نميزاره خانواده خودمم دعوت كنم