2737
2734
عنوان

درد عشق عمیق..بلاکش کردم..مشاورای مهربون بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 50 پست
خب ردش نمی کردی >  همین حرف رو میزدی  >  می گفتی شما خونه تهران بخرید بعد رسمی ...

خي دوباره ز زدن حتما ميگم بهشون كه هرموقع تهران از نظر كارى و زندگى مستقر شدن به ثبات رسيدن بعد راجع بهشون فكر ميكنم 

درسته مشاور خوبه به شرطى كه طرفم ارزششو داشته باشه مطمئن باشم تا حدودى به استقلالش به ثباتش 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
خي دوباره ز زدن حتما ميگم بهشون كه هرموقع تهران از نظر كارى و زندگى مستقر شدن به ثبات رسيدن بعد راجع ...

قبل از این که خواستگار بیاد    خودت تنها برو پیش مشاور        خیلی بهت کمک می کنه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از این که خواستگار بیاد    خودت تنها برو پیش مشاور        خیلی بهت ...

اره بهتره د برم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

ما هم دیروز جدال داشتیم برای رفتن و نمون

چقدر سخت بود

گفتم زنگ بزندصداتو بشنوم بعد میرم

صداشو که شنیدم مردم... ایتقدر بغض داشت و گریه کرده بود نمیتونست حرف بزنه.

اخرش کفتم نمیتونم ترکت کنم تو میخواهی برو ولی من نمیتونم

ولی امروز صبح یه پیام بلند بالا بهش دادم

گفتم اینقدر دوسش دارم که نمیخوام اذیت بشه

حس افتضاحیه اسی درکت میکنم😢😢😢😢😢😢😢

2728
ما هم دیروز جدال داشتیم برای رفتن و نمون چقدر سخت بود گفتم زنگ بزندصداتو بشنوم بعد میرم صداشو که ...

واى چقد سخته 

چرا اونم تكليفشو نميدونه؟

اون كجاى رابطه قرار داره؟اونم دلش نميخواد تموم شه؟

خي دوباره ز زدن حتما ميگم بهشون كه هرموقع تهران از نظر كارى و زندگى مستقر شدن به ثبات رسيدن بعد راجع ...

قبل از این که خواستگار بیاد    خودت تنها برو پیش مشاور        خیلی بهت کمک می کنه       آموزش هایی بهت میده که خیلی بهتر بتونی تصمیم بگیری در برخورد با پسرها     و اینکه چه چیزهایی رو باید در اولویتت بگذاری         سالها تجربه ی مشاوره های زوج هایی رو داره که با معیارهای غلط و یا اشتباه یا اولویت بندی نشده  تصمیم گیری شده و زندگی به بن بست رسیده             اون تجربیات رو می تونی ازش توی مشاوره ها بگیری   خیلی به دردت می خوره

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد