2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عه دعواعه😕😕

بازمن_نبودم#  

میبینم_باز_عکس_گذاشتی#  

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2728
اره گذاشتم ولی یه چیزی منو متعجب کرد موندم بخندم یا گریه کنم😐😭😂

چ چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
برو تاپیک اخرم😑

گزارش زدم براش

اما چی گفته بود مگ؟

گزارش زدم براش اما چی گفته بود مگ؟

چرت و پرت چه اندام خوبی داری رونات کمرت😐بدنسازی میری؟عکس با دامن نداری؟

اینارو گفته بود😂😂😂😂😐

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
چرت و پرت چه اندام خوبی داری رونات کمرت😐بدنسازی میری؟عکس با دامن نداری؟ اینارو گفته بود😂😂😂😂😐

اهان😂😂😂

وای ی بارم من عکس گذاشته بودم

یکی برداشت گفت وای چ پوست سفیدی

چ موهاییی

چ اندامی

خیلی خوشگلی و اینا

اینا رو ک میگفت یاد اون روباهه افتادم ک میگفت چه دمی چ پایی عجب سری😂😂

اهان😂😂😂 وای ی بارم من عکس گذاشته بودم یکی برداشت گفت وای چ پوست سفیدی چ موهاییی چ اندامی خیل ...

واااای مردم از خنده دختر🤣🤣🤣🤣🤣

من که گریه کردم از دستش نکبتو😃😅😁

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
واااای مردم از خنده دختر🤣🤣🤣🤣🤣 من که گریه کردم از دستش نکبتو😃😅😁

خل شدی؟

چ حساسی تو

ول کن باو

از مردای احمق تو خیابون ک بدتر نیس

خل شدی؟ چ حساسی تو ول کن باو از مردای احمق تو خیابون ک بدتر نیس

اره خیلی زود حساس میشم😑راست میگیا از اون مردا بدتر نیست😁🙄😂

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
الهی عاقبت بخیر و خوشبخت بشی خواهرم

مرسی 

براش صد تا صلوات میفرستم ايشالله خدا زوده زود خوبش کنه و دیگه هیچوقت بیماری و بدی سراغ خودت و خانوده ات نیاد 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2706