2733
2734
الانم ۱۹ هستم خخخ فنچ کجا بود خانمی بودما😏🤣

اوه بچه منی پس من ۳۳ سالمه ❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طلا فروشی دارید؟

نه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
آفرین .۸۰ میلیون ؟ چجوری 

هر بار پول دستم اومد یه تیکه خریدم ،تازه برای خونه دار شدنمون یه بار هر چی طلا داشتم رو فروختم وگر نه بیشتر بود ،البته اینا همه مال چند سال پیشه که قیمت طلا ارزون تر بود

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

آره من داشتم ی سرویس بلریان که چهارده سال پیش برا عروسیم خریدن و ی نیم ست و ی چن تا النگو درشت  و گوشواره و طلاهای مال زمان دختریم و.... که آقای همسر همه رو باضافه حلقه ی نامزدیه خودش ! جمع کرد برد فروخت ،

گذاشت رو هفتاد هشتاد میلیون پول نقدمون باضافه چن تا وام که با ضمانت پدر و یکی هم ضمانت  مادر من گرفت باضافه ی سی میلیون که از پدرم نقد گرفت ،برد یک آپارتمان گرفت و با عشششششق گفت عزیزم این هدیه ی منه به تو خاطر همه ی زحمت هات ...(البته هنوز قولنامه ،سند رسمی ندارن )

بعد رفتن به خانواده‌شان گفتن ،مهریه ی فلانی رو دادم .😒😕

به کل از چشمم انداخت .

این قد پشیمونم از بذل و بخششم که خدا میدونه

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2738
سالی یه بار تو خونه بنداز یا مهمونی

حوصله ندارم زیاد🤦‍♀️