2733
2734
عنوان

بچه ها کسی می دونه چه جوری میشه باد یک آدم حسود رو خالی کرد؟ 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 33 پست
مثلا ما باهم رفتیم مسافرت من و شوهرم و جاریم و برادر شوهرم اصلا اجازه اینکه بخوام با شوهرم کنار هم ب ...

مثلا روی یک چیزای ریزی زوم می کنه که آدم واقعا باید بعدش انقدر فک کنه ببینه چیه 

مثلا میومد خونه من یا بقیه اطرافیان می دید قابلمه تلفون خریدیم به هفته نمی کشید می خرید زنگ می زد بیا خونمون که ببینیم. سرویس اورانوس. فرش آشپزخانه ساعت استاده مبل طلا...... نمونه های گذشته س با اینکه از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداره واز منم خیلی بزرگتره

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
مثلا روی یک چیزای ریزی زوم می کنه که آدم واقعا باید بعدش انقدر فک کنه ببینه چیه  مثلا میومد خو ...

عزیزم شرمنده ام ولی باید بگم مشکل از طرف شماست نه ایشون.  به همون دلیلی که گفتم. 

امیدوارم فقط بهش آزار نرسونی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظور شوهرتونه؟ یا جاریتون؟ نگاهش به انگشترتون افتاد و دگرگون شد؟ انگشترتون رو گرون خریدین؟ چی براتو ...

منظورم جاریم بود. من انگشتر رو چون خیلی وقت پیش عوض کرده بودم ولی دستم نکرده بودم اصلا یادم رفته بود ولی اولش خوب بود یک دفعه چون تو دستم دید حالت چهرش عوض شد سرد شد سوال می پرسیدم جواب نمی داد خیلی تابلو جوری هم همه دور وری هام متوجه شدن من رفتارم عوض نشد اون به کل عوض شد حالا نه تنها طلا نه تنها فقط دیشب همیشه و همه جا اینجوریه تا چند وقت باد می کنه تابلو تا وقتی خودش بهترشو بخره

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
عزیزم شرمنده ام ولی باید بگم مشکل از طرف شماست نه ایشون.  به همون دلیلی که گفتم.  امیدوار ...

چقدر جالبین شما منو مشکل دار می بینی در صورتی که از خیلی چیزا مطلع نیستی من اگه شب بخوام بخوابم کسی به هر دلیلی ازم ناراحت باشه یا حس کنم خوابم نمی بره صبح می رم از دلش در میارم بهم خیلی خیلی ظلم کردن که اگه بخوام بگم طومار میشه ولی بخشیدم و فقط با محبت برخورد کردم 

دلیلی برای توضیح به شما ندارم ولی اینو بدون تو این چند سال زندگی هم رو سرم قسم می خورن رو حرفم حساب می کنن به قول شوهرم میگه من تا حالا زنی ندیدم مثل تو حسادت تو وجودش آنقدر کم و ناچیز باشه اون وقت شما صرف یک جمله مزاح می گی مشکل منم؟ آفرین به دید بصیرتتون

2728