2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه طوری جای دقیقشو بفهمم؟ شما چه طوری انجام دادید؟ چه روزایی و چند روز؟ ببخشید خیلی سؤال می پرسم

عزیزم روی تخمدان هاتون بذارید 

من پنبهمیذاشتم توی استکان بعد اتیشش میزدم و میذاشتم روی شکمم

هر شب انجام میدادم

از پایین پریود شروع کنید تا پریود بعدی 

چون موقع پریود ممنوعه

2728
چرا پریود نمیشدی گلم؟

عزیزم  بخاطر زایمانم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

عزیزم  دمنوش رازیانه   >   باعث گرم شدن مزاج بدن میشه   >   درد پریودی رو کم می کنه (همچنین دمنوش دارچین + عسل و سیاه دونه > برای درد پریودی)
باعث بهتر شدن تنظیم رازیانه میشه        البته ممکن ه به بعضی ها سازگار نباشه  (ممکن ه ولی احتمالش کم ه)
درضمن چون طبع بدنت گرم میشه > میل جنسی ت هم بالا میره

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
عزیزم حتما بدنتون خودش گرم بوده که اذیت شدین چجوری اذیتتون کرد؟

هومورن های بدنم بهم ریخت باخوردنش قبلا هرماه منظم پریود میشدم الان هر13روز😢این سه ماه اینطور شدم ورفتم دکتر گفت از خوردن رازیانه بوده

چرا چی شدی؟!

بالا گفتم یه هفته خوردم هرشب یک لیوان بعد یه دفعه پریود شدم بعد 13 روز الان سه ماه هرماه دوبار پریود میشم دکترم گفت از خوردن رازیانه سا قبلا پریودیم منظم وهرماه بود