2733
2734
عنوان

شده عشقتون ولتون کنه و دوباره برگرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4271 بازدید | 33 پست

من برای اولین بار سال ۹۶ حس عاشق شدن رو کامل تجربه کردم با اینکه همدیگ رو زیاد نمیدیدیم و فقط از راه دور در ارتباط بودیم ولی درکل اون آدم همون کسی بود ک همیشه تو رویاهام ساخته بودم .. همدیگه رو دوست داشتیم ولی به زبون نمیوردیم چون جفتمون میدونستیم مال هم نیستیم ... 😔 . خیلی منطقی و پخته بود همیشه بهم میگفت عاقلانه تصمیم بگیر عاشقانه زندگی کن ... با اینکه طرف عاشق تر قضیه من بودم ی روز از خواب بلند شدم بهش پیغام دادم فک کنم این رابطه همین جا تموم بشه کافیه کلی باهم چت کردیم و قرار گذاشتیم دیگه هیچ ارتباط کوتاعیم نداشته باشیم چون به نفع جفتمونه ... سخت تررررین تصمیم ِ درستِ زندگیمو گرفتم ...الان دوسال میگذره با اینکه میدونم تفاوتهامون مانع خوشبختیمون میشد با اینکه میدونم اگه برگرده و حتی حرف ازدواج بزنه قبول نمیکنم چون میدونم تصمیمون از رو احساسه زیادِ و بعد ها ها ضربه میخوریم... ولی دلم لک زده برای یک بار دیدن دوبارش حتی فقط بعنوان یه دوست ... بعضی وقتا دلم لک میزنه واسه شوخیامون چتامون معرفی کتابامون و ... میدونم آیندمو ک ب خدا سپردم و خیالم بابتش راحته ولی این دلتنگی این تپش قلب برای اون آدم انگار تمومی نداره ... کمتر شده حس و حالم ولی از بین نرفته ... امیدوارم با ی ازدواج موفق این حس و حالمم از بین بره یا اینکه حداقل ی بار دیگه همدیگه رو حتی شده اتفاقی ببینیم ... نمیدونم اصلا هرچی خدا برام بخواد😔🙏🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731