2726
عنوان

مگه چی گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 36 پست
جالبه چندتا کاربری دارین...!!!!😊😊😊 نه منکه گفتم تو تاپیک نبودم  ضمن اینکه چه قضاوتی کرد ...

شما منو قضاوت کردین جالبه چندتا کاربر دارم؟واسه این چندتا دارم ک با قبلیا تاپیکهای خانوادگی داشتم ب نی نی یار گفتم پاک کن گفت روزی یه دونه منم گفتم کاربریمو حذف کنه اگه این اندازه واست جالبه باشه حرفی نیس فقط ب من نگو تو دلت نگه دار ریپلای نکن مرسی

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
دوست عزیز مگه ریپلایو فقط براشما گذاشتن ک ب خودت اجازه میدی بگی ریپلای نکن دوما من اگه میخواستم پنه ...

جواب دارم اما نمیخوام بحث کنم....من اول تا آخر تاپیکو خوندم مورد نداشت

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما منو قضاوت کردین جالبه چندتا کاربر دارم؟واسه این چندتا دارم ک با قبلیا تاپیکهای خانوادگی داشتم ب ...

باشه😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
باشه😊

آفرین

2728
خواهش میکنم