2733
2734
عنوان

عکس لباس برای مراسم دوستم×عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 81 پست
😂😂😂ممنونم گلم امیدوارم مامانم هی میخاس تخفیف بگیره من خجالتم میومد میگفتم ولکن بزار حساب کنم میگ ...

منم گرون بودنی زیاد چونه میزنم،بیام با مامانت بریم خرید😂😂😍😍😍

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
نه نمیخام بااین لباش شینیون کنم.منظورم این بوود موهامو بالا ساده ببندم یا لخت کنم بریزم دورم

اره خیلی خوب میشه 🥰🥰🥰😘😘😘💗💗💗

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله با دل خوش عزیزم.خوش بگذره برقصی💃💃💃💃💃شاد باشی

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
منم همینجورم.تازه رفتم نو مغازه باید حتما یه چیزی بخرم وگرنه احساس بدی بهم دست میده میگم الان فروشند ...

اره بخدا منم همین😂😂حتی شده باید یه جوراب یا گل سر بخرم احساس میکنم فروشنده ناراحت میشه😐

پیکی به سلامتی خداوند بزن
2728
اره بخدا منم همین😂😂حتی شده باید یه جوراب یا گل سر بخرم احساس میکنم فروشنده ناراحت میشه😐

بزارماهم ببینیم

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم
بچه ها یه سوال بی ربط کیا سزارین کردن خیلی ترسناک تو نت زده بود گاهی باعث آسیب به بچه میشه خیلی ...

از سزارین بهتر وجود نداره.برو به امید خدا.عالیه.من هم طبیعی داشتم هم سزارین ولی فقط سزارین رو انتخاب میکنم.😚

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍