2726

اگه شوهرت نیاد درک نمیکنم چرا حقو به خواهرت میدن...

انگار شوهر نکردی دیگه...

مگه اینکه مشکل مالی داشته باشید که ندارید...

چون مشکل مالی واقعا مهمه... شاید مثلا دلش بخواد پیتزا بخوره، شما باشی نداشته باشن بیشتر بخرن...

ولی وقتی مشکل ندارین، حالا انگار عقدین...

شاید شوخی کرده...

شاید جدی خب دلش میخواد خواهرش دعوتشون کنه خونش...

دوستان سر من نریزید، من خودم یه ماهه ازدواج کردم، کلا ۴، ۵ بار خونه مامانم رفتم، اونم دوبارش مهمون دیگه داشت، باید منم میرفتم...

دوبارش با شوهرم...

فکر کنم ۴ بار بود...

خودم اصلا دوست ندارم برم...

حوصلم نمیکشه... همینا رو هم واسه ناراحت نشدم مامانم رفتم.

پس فکر نکنید خودم هر روز خونه مامانم هستم.

ولی واقعا وقتی شوهرش نمیاد، نمیدونم چرا خواهرش ناراحت میشه

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سن خواهرت اوج سنی که دلش ارامش میخواد و شاید با اینکه شما فرزند همون خونه ای اما بالاخره عروس شدی و اون حس میکنه دلیل به بودن هر لحظه نیست

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
اگه شوهرت نیاد درک نمیکنم چرا حقو به خواهرت میدن... انگار شوهر نکردی دیگه... مگه اینکه مشکل مالی د ...

منم موندم من مجردم واقعا دوست دارم خواهرام بیان.خواهرکوچیکم بابچش میاد یه هفته میمونه خوش حال میشم فقط خواهرزاده ام که شهرمون هست و صبح ها نگرش میدارم خسته میشم رک میگم به خواهرم عصر بره خونتون.وگرنه اگرمسولیت اون هم بامن نباشه برای چی بخوام غربزنم

منم موندم من مجردم واقعا دوست دارم خواهرام بیان.خواهرکوچیکم بابچش میاد یه هفته میمونه خوش حال میشم ف ...

بیا...

شما کار انجام میدی...

کاملا هم حق داری...

ولی نمیدونم چرا یه دختر واسه رفتن خونه باباش باید از خواهرش اجازه بگیره...

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.