2703
2553
من مدرک زبان داشتم از 16 سالگی کارهای دارالترجمه انجام میدادم ...و دانشجویی کارهای ترجمه پایان نامه ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏

بسیار عالی 

من بی هنر ترین ادم روی زمینم 😪

ممنون گلم🤩🤩🤩

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
میشه کمکم کنید  زبانتون قوی بود؟؟ من خیلی ب کار احتیاج دارم

بله مدرک زبان دارم و زبانم قوی هست ...شما باتوجه به مهارت ها کار کن ..مثلا تایپ کردن یا انجام پایان نامه یا تحقیق ..درست کردن پاور پوینت ..یا عکاسی و کارهای هنری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

👏👏👏👏👏👏👏👏👏 بسیار عالی  من بی هنر ترین ادم روی زمینم 😪 ممنون گلم🤩🤩🤩

ممنون عزیزم ...این حرف و نزن و اعتماد به نفستو له نکن ..هیچ وقت واسه شروع دیر نیست ..هرکسی یه استعداد و مهارتی داره باید بری دنبالش

2456
دارالترجمه چطوری باید برم ازمون ورودی داره

نه ..تو سطح شهر پر از دارالترجمه هست دیگه باید بدونن کارتون عالیه بهتون کار میدن انجام بدید ..من مدرس زبانم خودش دارالترجمه داشت بهم پیشنهاد داد و رفتم 

ممنون عزیزم ...این حرف و نزن و اعتماد به نفستو له نکن ..هیچ وقت واسه شروع دیر نیست ..هرکسی یه استعدا ...

من اصن ریاضی و حسابداریم ضعیفه نمیدونم دنبال ی کاری ام ک هم ب درسم برسم هم ی درامد ناچیز

🖤
2714
من اصن ریاضی و حسابداریم ضعیفه نمیدونم دنبال ی کاری ام ک هم ب درسم برسم هم ی درامد ناچیز

رشته خودت چیه ؟؟؟مثلا کارهای پروژه نمیتونی انجام بدی ؟؟بری نیمه وقت فروشنده بشی ....بازاریابی هم میشه 

رشته خودت چیه ؟؟؟مثلا کارهای پروژه نمیتونی انجام بدی ؟؟بری نیمه وقت فروشنده بشی ....بازاریابی هم میش ...

میخام برم روانشناسی

بازاریابیم خوبه میدونه ولی کاری نیس 

🖤
حضوری؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید

بله دیگه تو یه شرکت فروش لبتاب کار میکردم مشتریا زنگ میزدن گاها اطلاعاتشون کامل بود میدونستن چی میخوان فقط موجودی رو چک میکردن 

گاهی اوقات میگفتن با این پول چی میشه خرید که من با توجه به لیستی که داشتم بهشون کمک میکردم چی انتخاب کنن بخرن

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
2706