2726
عنوان

اوناییکه شوهرتون یا اطرافیانتون اعتیاد داشتع میشع بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 43 پست
به کپسول.توش چندمدل موادو مخلوط کرده بودن.آره.اوایل زیر بار نمیرفت.منم سکوت کردم تا رسید به تهش و در ...

الان رفتارش خوبه؟؟؟من فقط بخاطر پسرم وه وابسته دوتامونه میخوام بهش یه فرصت بدم ولی اگه ببینم لعزید ترکش میکنم چون از نظر اخلاقی هم باهاش مشکل دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اي جانم چندسالشه

7 سالشه امسال میخواد بره کلاس اول😢😢چقدر ذوق مدرسه رفتنشو داشتم امیدوارم خدا بهم قدرت بده شدم یه ادم افسرده که حوصله هیچی ندارم 

7 سالشه امسال میخواد بره کلاس اول😢😢چقدر ذوق مدرسه رفتنشو داشتم امیدوارم خدا بهم قدرت بده شدم یه اد ...

دقيقا منم مثل شمام، بخدا شب و روز تو فكر اينم بچه رو چجوري ول كنم برم،چون مامان بابام نميزارن بچه رو ببرم،هرچندكه اگه ببرم باز ازم ميگيرن

2728
الان رفتارش خوبه؟؟؟من فقط بخاطر پسرم وه وابسته دوتامونه میخوام بهش یه فرصت بدم ولی اگه ببینم لعزید ت ...

رفتارش خیلی بهترشده.بی مسئولیت و عصبی بود الان خیلی بهتره.منم اصلا نمیخواستم فرصت بدم.بخاطر اخلاقش و خانوادش میخواستم اعتیادو بهانه کنم جداشم ولی ناخواسته باردارشدم و وقتی فهمیدم که قلبش میزد دیگه نتونستم سقط کنم مجبور شدم بمونم و بجنگم.منم با خواهرو برادرهاش طی کردم که اگه برگشت کرد باید کمکم کنن جداشم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
کلاساش کجا میرفت؟؟

تهرانپارس بود.دقیق یادم نیست.میخوای شب ازش بپرسم؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
مرسی تهرانپارس خیلی دوره باید بگردم تو کرج پیدا کنم 

خواهش میکنم.دعامیکنم موفق بشی💚