2733
2734
@mar_prz   بخون دخترم 😊⁦☺️⁩ بعدا بخونم عاقبت منو تو هم اینطوریه 😉

انشالله انشالله 

منم میخوام ازمون استخدامیا شرکت کنم ولی میخوام براش تلاش کنم وقت  بزارم به امیدخدا ببینم چی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگین برای آزمون استخدامی چقدرخوندین وچیاخوندین؟؟

عزیزم 

من کل  کتابهای کارشناسی ارشد مدرسان شریف رشته مو فول خوندم

همزمان هم برا ارشد هم برا ازمون بدردم خیلی خورد

بعلاوه کتابهای استخدامی ک توبازار هس

و برا سوال عمومی هم کتاب کاردانی ب کارشناسی مدرسان شریف رو خوندم عنوان کتابهاشم عمومی بود 

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
2731
دوستان اجازه بدین حقوقم رو نگم .. اما مناسب و خوبه

سلام دوست عزیز خداروشکر بخاطر موفقیتتون برای عمومی ها چه کتابی خوندین؟

من شاغل بودم ولی از اواخر ماه پیش از اونجا اومدم بیرون

لستخدامی ها عمومیشون سخته دنبال کتاب و منبعم

سلام دوست عزیز خداروشکر بخاطر موفقیتتون برای عمومی ها چه کتابی خوندین؟ من شاغل بودم ولی از اواخر ما ...

یه کتاب آزمون استخدامی داشتم اون خوندم 

قوانین کار و قانون اساسی متنش رو خوندم 

برای هوش قبلا جیمت عرفانیان رو خونده بودم برای ارشد  اونم موثر بود ..

برو تو سایت ای استخدام ..کامنتها رو بخون بچه ها تجربه هاشون رو گفتن ...موفق باشی

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2738
ببخش الان دیدم  پرستیژ اجتماعیش بسیار خوبه ...چون الان رئیس یه دایره توی یه وزارت خونه هستم&nb ...

احسنت به تو. کاش همه مثل شما اینجا از زحمتها و تلاش هاشون میگفتن نه همه ش غیبت و ....

[QUOTE=105500897]عزیزم ممنونم از لطفتون [/آفرین بشما عجب پشتکاری .من متاسفانه خیلی پشتکار ندارم چندحاسال اول امتحان دادم قبول نشدم بیخیال شدم رفتم توشرکتای خصوصی باچندرغاز حقوق کارمیکنم که به احتمال زیاد چندروز دیگه میام بیرون ازکارم .بخاطراخلاق رییسمون بداخلاق وبی اعصاب 25سالشه 

[QUOTE=105500897]عزیزم ممنونم از لطفتون [/آفرین بشما عجب پشتکاری .من متاسفانه خیلی پشتکار ندارم ...

عزیزم به تجربه میگم هر کاری مشکلاتی داره . همکار رو اعصاب تقریبا همه جا هست حالا کم و زیاد داره . 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊