2733
2734
عنوان

تعویض طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 8960 بازدید | 34 پست
زنگ بزنم اتحادیه یا تو سایتی چیزی مبتونم ببینم؟

از خود طلا فروشیها رد بشی شماره اتحادیه رو زدن به تابلو هاشون ...

سایت رو اطلاع ندارم جواب بدن یا نه ..

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب طلای ساخته با اجرت کم کجا پیداکنم؟

طلافروشیهایی که زدن 

طلای دست دوم شما را خریداریم 

به قفل اون طلا دقت کن کمی رنگش با خود طلا متفاوت هست یعنی دست دومه زنجیر و گوشواره باشه راحتتر میفهمی...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
یعنی دست دوم بخرم؟اتفاقا چندجاپرسیدم گفت گرمی ده حساب علاوه بر پول طلا میگیریم

اره اگه برا سرمایه میخوای سمت بدون اجرت برو 

یه طلا فروشی با انصاف پیدا کن 

همیشه برو پیش یه نفر ...

ولی بعد خرید طلا ...با فاکتور ببر جای دیگه هم بکشن ببینن درست حساب کرده طبق تعرفه یا نه ...

از کسی خرید کن که چند تا مثلا از دوستات یا خانمهای فامیل بگن فلانی با انصافه ...