2733
2734
عنوان

عمل فیبروم حین سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 10819 بازدید | 54 پست
سلام عزیزم، مراحمی من فیبروم هامو در نیاوردم، بخاطر پارگی کیسه آب سزارین اورژانسی شدم و پزشک شیفت ب ...

سلام عزیزم خداروشکر که راضی هستی انشالله همیشه سلامت تندرست باشی ممنون از اینکه جوابمو دادی چون من این روزا خیلی نگرانم و دنبال یه دکتر خوب میگردم چون فیبرومم توی محل زایمان و خیلی نگرانم کرده باید حتما یه دکتر خبره عملم کنه که مشکلی برا رحمم پیش نیاد 

سلام عزیزم خداروشکر که راضی هستی انشالله همیشه سلامت تندرست باشی ممنون از اینکه جوابمو دادی چون من ا ...

سلام عزیز شما فیبرمت رو عمل کردی پیش کدوم دکتر راضی بودی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایز فیبرومت چنده منم تو حاملگیم فیبروم به 12 سانت رسید تو ماه پنجم درد داشتم و سرکلاژ کردم تو سزاری ...

سلام عزیزم اگه پیاممو دیدی حتما جواب بده فیبرومت جلوی جنینت بود ک در نیاورده؟

2728
عزیزم جاش کجا بود؟ من یه دونه بزرگ ۱۰ سانتی خارج رحم دارم. ۵ تا ۶تا هم درحد ۳ سانت و ۴ سانت و ۵ سانت ...

سلام عزیزم شما عمل کردی باردار شدی؟ یا با همین فیبروما؟ منم الان هفته 12 هستم و سه تا فیبروم دارم😞

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
نه، نیست. خیلی تحقیق کردم. البته جای فیبروم مهمه. بیشتر تو بارداری مشکل سازن. بابا شما با یه دونه ف ...

عههه قبلن حرف زدیم یادم نبوده الان دیدم،من 4 سال اقدام بودم بخاطر چسبندگی لوله باردار نمیشدم الانم که شدم فیبروما سه تا شدن البته کوچیکن😞

عههه قبلن حرف زدیم یادم نبوده الان دیدم،من 4 سال اقدام بودم بخاطر چسبندگی لوله باردار نمیشدم الانم ک ...

سلام عزیزم. بله قبلا حرف زدیم. بارداریت مبارک گلم😍🍀

ببین سه تا فیبروم کوچیک اصصلا خطرناک نیست مگه جای خیلی حساسی باشه یا خودت مراقب نباشی. کلا بارداری با فیبروم مراقبت بیشتری میخواد

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
سلام عزیزم. بله قبلا حرف زدیم. بارداریت مبارک گلم😍🍀 ببین سه تا فیبروم کوچیک اصصلا خطرناک نیست مگه ...

فدات شم عزیزم،امروز ان تی بودم همه چی خوبه فقط فیبروما 4 تا شدن بزرگترینش 5 سانته،شما هم زیاد بودن؟

2738
فدات شم عزیزم،امروز ان تی بودم همه چی خوبه فقط فیبروما 4 تا شدن بزرگترینش 5 سانته،شما هم زیاد بودن؟

خب خداروشکر، ان شاالله به سلامت این دوره رو سپری میکنی

بله عزیزم مال من هم تعداد زیاد بود و هم یکیش خیلی بزرگ شده بود شاید 11یا 12 سانت یادم نیست 

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
خب خداروشکر، ان شاالله به سلامت این دوره رو سپری میکنی بله عزیزم مال من هم تعداد زیاد بود و هم یکیش ...

ممنون عزیزم ان شاالله😍 خدا رو شکررر