2410
2553
تودیگ فازت جیه

چقدر بی تربیتی،ایشون خیلی دیر به فکر افتاده خب شوهرش از اول همین بوده تو دوران نامزدی و عقد همین آدم شوهرش بوده دیگه با همین رفتار اونموقع باید به هم میزد 

📚🎹🎨
درست میگی عزقزم ولی خوب خیلی درد داره طرف داره از مشکلش میگه نمیتونی دلسوزی کنی تیکه ننداز نمک رو زخ ...

دقیقا

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر واقعا متاسف شدم برات . کاملا درکت میکنم . حق داری انقدر به هم ریخته و داغون باشی . منم دقیقا هم ...

انشالله خوب میشید منم بخاطر شوهر عوضی سابقم 9 سال با بیماری پانیک جنگیدم افسردگی شدید گرفته بودم روزی یه مشت قرص فقط میخوردم انقدر که پاهام لمس میشد فکر میکردم ام اس گرفتم ولی بعدش تونستم باهاش بجنگم و حالم خوب بشه طلاقمم باعث بهتر شدنم شد و کامل این بیماری از وجودم رفت شما هم میتونید

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
فکر نمیکنی یکم دیر خسته شدی؟!۱۰سال موندی تازه فهمیدی با اخلاق و رفتارش مشکل داری؟!مطمئنی خودت س ...

چه حرف مزخرفی خیلی وقتا آدم میمونه که بسازه و درست کنه وضعیت بعد چند سال میبینه درست شدنی نیست شاید امثال شما اینجوری باشه که زرتی بزنه زیر همه چیو نابود کنه ولی همه مثل هم نیستن لطفا با حرفاتون نمک رو زخم کشی نپاشید

2456
چه حرف مزخرفی خیلی وقتا آدم میمونه که بسازه و درست کنه وضعیت بعد چند سال میبینه درست شدنی نیست شاید ...

حرف شما مزخرف تره همه مشاوره ها میگن همین آدمی که میبینی ۱۰درصد بدتر تصور کنید اگر تحملشو در توانتون دیدید ازدواج کنید خیلی خوب باشه همون آدم بمونه هیچ کس بهتر نمیشه فقط سازش طرف مقابل بیشتر میشه 

📚🎹🎨
حرف شما مزخرف تره همه مشاوره ها میگن همین آدمی که میبینی ۱۰درصد بدتر تصور کنید اگر تحملشو در توانتون ...

من خودم مشاوره خوندم کدوم مشاوری اینجوری حرف زده؟ هیچ مشاوری نمیگه زرتی طلاق بگیر و هیچ آدمیم اول زندگی بد نیست که آدم بفهمه در کل معلومه از اینایی هستی که فقط چشمتو میبندیو قضاوت میکنی و تا سر خودت نیاد فکر میکنی خیلی عقل کلی