2726
انشالله عزیزم .انشالله خیلییی زود مامان میشی عزیزم..اتفاقا من ای یوای کردم

عهههه جدا وووااای خداااا قربونت برم امروز ای دوستمون مادرشده باشه دلگرممون کنه الهی امین 

مشکلتون چی بوده خواهر؟ ما کم تحرکی اسپرم خودمم امروز برا اینکه ببینم تنبلی دارم میخام برم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بیبی چکم مثبته امروز میخوام مرخصی بگیرم برم ازمایشگاه دعا کن برای منم مثبت شه کارم به ای یو ای نکشه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
عهههه جدا وووااای خداااا قربونت برم امروز ای دوستمون مادرشده باشه دلگرممون کنه الهی امین  مشکل ...

اره شوهر منم همین مشکل داشت..شک نکن با ای یوای باردار میشی ..فقط باید بعدش داروهارو خوب استفاده کنی..استراحت کنی..نشاسته هم خیلی خوبه من از اول تا روز 10خوردم

2728
اره شوهر منم همین مشکل داشت..شک نکن با ای یوای باردار میشی ..فقط باید بعدش داروهارو خوب استفاده کنی. ...

سلام عزیزم خیلی ممنون قربون محبتت عزیزم من دیروز رفتم دکتر روز 10 عادتم اندومتر 5.5 بزرگتریم فولی هم 8ونیم بود دکتر گف ضعیفه ولی خوب میشه گف احتمال داره بخاطر مصرف دوفاستون ماه قبل بوده باشه و اینکا استرس اینا زیاد داشتم این ماه و پریودمم 2روز بود 

همسرمم کم تحرکیش خوب شده الان تحرک60 هست با تعداد 30 میلسون مورفولوژی زده 5درصد بعد رنج نرمال خودش گفته 4یا بالاتر بنظرت مورفولوژیش خوبه؟؟؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم