2726
دستبندخوبه هروقت بخوای درش میاری من مجبورم همیشه بیرورفتنی ساق بپوشم

النگو ظریف دوست دارم ،۶ تا النگو داشتم خییییلی ظریف نبودن واس همین عوضشون کردم حالا واس عید شاید النگو بخرم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
دستبندخوبه هروقت بخوای درش میاری من مجبورم همیشه بیرورفتنی ساق بپوشم

اوووف من اصلا نمیتونم النگو بندازم کفری میشم. فقط دستبند 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این عکس النگوهای دخترمه 

خیلی هم عاشق طلاس مثه مامانش😝

فقط نگید چرا واسه دخترت النگو انداختی ، هیچ جا تنها نیست همیشه کنار خودمه

راز دل با همدمِ محرم نگو .. چون‌که محرم، محرمش نام
2728
این عکس النگوهای دخترمه  خیلی هم عاشق طلاس مثه مامانش😝 فقط نگید چرا واسه دخترت النگو انداختی ...

من بازم میگم چرا انداختی من اگه یه روزی دختر دار بشم یه تیکه ام طلا واسش نمیخرم 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.