2737
2734
عنوان

چطور مادرشوهر جادوگرمو بچزونم????

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واس منم الهی سکته کنه فلج بشه ببین داره زجر میکشه بس ک زجرم داد بس ک زندگبمو تالخ کرد بس ک مشکلمو زد ...

مال منم همین کارا رو باهام کرده به اضافه اینکه هیچ خوبی ای هم نکرده. فقط بدی بوده. هر چی تو زندگیم نااروم بودم زیر سر این عفریته بوده. بره زیر خاک بفهمه دنیا ارزش این همه خودخواهی و بی وجدانی و پستی رو نداشت 

2728
عزیزدلم ارزوی مرگ نکن هرگز برای کسی دورازجون عزیزانتان برعکس میشه دورازجون 

قبول به خودمم همیشه این تلنگر رو میزنم،  اما از خدا ميخوام تقاص دل منو ازش پس بگيره. واگذارش کردم به عدل الهی

بچه ها شما هم مثل من آرزوی مرگ مادر شوهرتونو میکنید؟

ن من  خیلی دوسش دارم خیلی مهربونه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738