2726
عنوان

خانمهای باردار که سونو آنومالی رفتین سریع بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 27 پست
امروز ۱۷ هفته و چهار روز هستم. گفت رویت نشد سه شنبه باز بیا . اعصابم خورده از دست بابای بچه سونو هم ...

احتمالا سن بارداریت از سن نی نیت بیشتره. (یعنے تاریخ لقاح با تاریخ سونو ھمخوانے ندارہ)

در کل ینی زود رفتی. توکلت به خدا. احتمالا هفته ایی دیگه دوباره بفرستت سونو. 

انشاالله ک نی نیت سالم و سلامت باشه.

💖💖خدایا دستم را رها نکن و فرزندم را حفظ کن💖💖
احتمالا سن بارداریت از سن نی نیت بیشتره. (یعنے تاریخ لقاح با تاریخ سونو ھمخوانے ندارہ) در کل ینی زو ...

شاید همینطوره . دکترم بیستم نوشته بود کاش دیرتر رفته بودم. . انشالله ممنون عزیزم

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید همینطوره . دکترم بیستم نوشته بود کاش دیرتر رفته بودم. . انشالله ممنون عزیزم

استرس ب خودت راه نده.

ب امید خدا بچه ات سالمه. 

باید تاریخی ک دکتر نوشته تموم تاریخ می رفتی.

💖💖خدایا دستم را رها نکن و فرزندم را حفظ کن💖💖
2728
بله من شنیدم . واسه کسی اینطور شد ..یکی دوهفته بعد رفت سونو دوباره ک دیده شد  زود رفتی عزیزم ...

ممنون گلم 😍

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
استرس ب خودت راه نده. ب امید خدا بچه ات سالمه.  باید تاریخی ک دکتر نوشته تموم تاریخ می رفتی.

ممنون عزیزم 😍

اولا عزیزم شما سونو انومالی رو بزارید ۱۸هفته کامل ب بعد برید تا ۱۹هفته و ۳روز هم مهلت دارید بعدم دکتر سونو وظیفشه ب شما جواب کتبی رو‌کامل بده😐

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
اولا عزیزم شما سونو انومالی رو بزارید ۱۸هفته کامل ب بعد برید تا ۱۹هفته و ۳روز هم مهلت دارید بعدم دکت ...

خیلی اشتباه کردم دقیقا تاریخ امروز که نوشته بود رو رفتم. و دکترم نتونست معده رو ببینه کلی هم چیزای شیرین خوردم از ۴ تا ۷:۳۰ مطب بودم.  خیلی خستم کرد

خیلی اشتباه کردم دقیقا تاریخ امروز که نوشته بود رو رفتم. و دکترم نتونست معده رو ببینه کلی هم چیزای ش ...

انشالله دفعه بعدی همه چیزش خوب باشه 😊😘

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
انشالله دفعه بعدی همه چیزش خوب باشه 😊😘

ممنون گلم انشالله 😗😘

سلام عزیزم کوچولوت اومد 

سلام عزیزم. آره الان 5 ماهشه و کاملا سالمه😍