2737
2734
عنوان

لوازم برقی واجب برای آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3689 بازدید | 38 پست
اره من گوشت میریزم داخلش قشنگ چرخ میکنه ولی ولسه گوشت زیاد شاید نشه من امتحان نکردم یه وقتایی گوشت چ ...

ممنونم پس من چرخ گوشت و گوشت کوب برقی نمیگیرم.

گوشت چرخ شده بیشتر آماده میخرم. یعنی مامانم همیشه اینکارو میکنه منم برام اینطوری جا افتاده.

مامانمم چرخ گوشتش رو استفاده نمیکنه.

نمیخرم کلا

قوی باششش   
میخواستم از اینایی پارچ داره بخرم. اونا قیمتشون بالاست. یکم بزرگ هم هست آخه

اره اونا خوبن فقط اگه بودجه ات کمه الان نخر اصلا بعدا بخر چون ابمیوه گیری خیلی لازم نمیشه میتونی بعدا بخری بجاش مخلوط کن بخر خیلی لازمه اب طالبی شیر موز شیر نارگیل انواع اسموتی و شیک و همه چی درست میکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم پس من چرخ گوشت و گوشت کوب برقی نمیگیرم. گوشت چرخ شده بیشتر آماده میخرم. یعنی مامانم همیشه ای ...

پس نخر چون خوبش الان بالای یک تومان هست ارزون هاش اصلا بدرد نمیخوره تازه من ناسیونال داشتم دادم به کسی موتورش ضعیف بود چند ساعت طول میکشید یه گوشت چرخ کنی یه موتور قوی خریدم سه سال پیش ۹۰۰ 

2731
اره اونا خوبن فقط اگه بودجه ات کمه الان نخر اصلا بعدا بخر چون ابمیوه گیری خیلی لازم نمیشه میتونی بعد ...

اره آبمیوه هم معمولا آماده میخرم. یه آبمیوه گیری خوشگل دستی هم خریدم مخزنش هم بزرگه.

ولی اسموتی و پاناکوتا زیاد درست میکنم. مخلوط کن رو میخرم.

خب پس آبمیوه گیری رو هم حذف میکنم از لیستم 😅

قوی باششش   
اره آبمیوه هم معمولا آماده میخرم. یه آبمیوه گیری خوشگل دستی هم خریدم مخزنش هم بزرگه. ولی اسموتی و پ ...

خوب میکنی وسایل اضافهدنخر من یه اب مرکبات گیر خریدم باور کن تا حالا استفاده نکردم حتی یکبار

2738
اره اونا خوبن فقط اگه بودجه ات کمه الان نخر اصلا بعدا بخر چون ابمیوه گیری خیلی لازم نمیشه میتونی بعد ...

عزیزم اگر مخلوط کن گرفتید، مارک های بوش، پاناسونیک، فلر و پارس خزر خوبن

البته من یه مطلب دیدم که بهترین مخلوط کن های بازار رو معرفی کرده. لینکش و میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

مشاهده بهترین مخلوط کن های بازار

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟