2726
عنوان

مادرشوهر بیشعورم بیمحلم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 33 پست
وای منم بالای خونه مادرشوهرم هستم منم یه سری رفتم پاببن مادرشوهر به جاری میوه داد به من نداد دلم شکس ...

ما واقعا نمیشه از اینجا بریم وگرنه هم خودم هم شوهرم دوست داره ولی فعلا نمیشه

دوتا دیگه از جاری هامم نزدیک مادرشوهر بودن الان دورن خیلی هم خوشحالن خودشون میگن

بنظرم به شوهرت با احترام صحبت کن حرکات وحرفای مادرشو با احترام وچرب زبونی بگو بی احترامی نکن

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗
اتفاقا من از پسرش خیلی راضیم ک منطقیه.شوهر من همیشه طرف حقو میگیره.وقتاییم ک من مقصر باشم میگه بهم

خداخیرش بده خوبه که شوهرت مرد منطقیه هستش مثه شوهر من شوهرمن بااینکه مامانیه ولی اگه ببینه مادرش ی حرکتی علیه من میزنه طرف نمنو میگیره

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم قبل اینکه مادرشوهر باشم عروس هستم خیلی وقتا از مادرشوهرم رنجیدم جوابشم دادم ولی حتی یه مورد ...

وقتی پسر ببینه زندگیش به واسطه دخالت مادرش تلخ شده حتما چیزی میگه که همسرش از خودش دفاع بکنه.

نه اتفاقا ما خانوما دل نازکیم.همسر من دقققیقا حرفی ک گفتینو مو به مو انجام میده ینی تا بی احترامی می ...

چقدر خوب.من هرهفته دوبار باید برم خونه مادرشوهرم.دقیقا هفته ای دوبارم‌میرم‌خونه مامانم.خیلی اذیت میشم ولی چاره ای نیست

2728