2726
عنوان

چسبندگی در دختران شیرخوار

| مشاهده متن کامل بحث + 43136 بازدید | 51 پست

بچه ها پماد اصلا خوب نیست دختر دوستم همین مشکل رو داشت و چند سال مرتب پماد میزد ولی موقت خوب میشد تا بالاخره جراحی  کرد آنقدر پماد زدن خوب نیست هم تیره میشه هم مو در میاره

من دکتر غروبی رو بهش معرفی کردم جراح کودکانه خیلی خوبه

پسر خودمم عمل کرده بود خیلی راضی بودم

بالاخره با یک عمل کوچک خوب شد دختر دوست 

حالا نگرانه که دوباره نچسبه ولی دکتر غروبی بهش گفته تا دوهفته مرتب چرب کن و اطمینان داشته باش که نمیچسبه

دوستان لطفا یکی کمک کنه دختر منم چسبندگی داشت که دکتر استرومارین داده حالا یکی اون ناحیه تیره شده ...

ببخشید شما چیکار کردین؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ساناز جان دختر من هم این مشکل رو داره، از وقتی که نوزاد بود این مساله براش پیش اومد تا الان که ...

عزیزم من یه دختر ۳ ماهه دارم نگران شدم الان. چسبندگی چطوریه مشخص میشه خودتون متوجه شدید یا دکتر

مریم جان چسبندگی مربوط به واژن و دکترش معاینه کرد و فهمید. چون خیلی تو دخترها ی شیرخوار این مسئله شا ...

سلام عزیزم قطعا الان دختر گل شما خانم شدن میخواستم ببینم این مشکل چسبندگیشون حل شدن؟تا چند سالگی ادامه داشت

2728
سلام ، دختر من یک سالشه ، دخترم چسبندگی لابیا داره، متخصص غدد اطفال پماد استروژن داد برای دو هفته مص ...

سلام عزیزم خوبید نمیدونم الان پیام منو میبینی یا نه میخواستم ببینم دختر گلت مشکل چسبندگی واژنش حل شد؟عوارضی که نوشتی مخصوصا موهایی که رو واژن دخترت درومد از بین رفتن یا نه؟توروخدا جواب بده دختر منم این مشکلو داره

دوستان لطفا یکی کمک کنه دختر منم چسبندگی داشت که دکتر استرومارین داده حالا یکی اون ناحیه تیره شده ...

سلام عزیزم تیرگی واژن دخترت خوب شد؟منم ازین پماد استفاده میکنم برا دخترمو اونجاش تیره شده خیلی حالم بده