2733
2734
عنوان

کیا هرجا میرن هی پا میشن کار میکنن؟😣

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 38 پست
نه عزیزم خودم گفتم سزارین ولی قبول نکردن😁

بیمارستان دولتی میری یا شخصی!؟

خدا لعنتشون کنه زندایی من دکترش گف باید طبیعی بیاری اگر نشد سزارین میکنیم  بندت خدا ۱۰ ساعت درد طبیعی کشید با آمپول فشار آخرم برداشتن سزارینش کردن

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

اکثر اوقات ظرفاشون میمونه هی بخودم میگم ول کن چرا همش تو بشوری اما بازم میشورم هی میگم حالا بیان ببینن شاید ناراحت شن

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیمارستان دولتی میری یا شخصی!؟ خدا لعنتشون کنه زندایی من دکترش گف باید طبیعی بیاری اگر نشد سزارین م ...

دقیقا منم مث زندایی شما شدم😔

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
بیمارستان دولتی میری یا شخصی!؟ خدا لعنتشون کنه زندایی من دکترش گف باید طبیعی بیاری اگر نشد سزارین م ...

بیمارستان خصوصی

خدا ذلیلشون کنههه تازه دکترمن خیرسرش اشناهم هست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
ن بابا دست پخت خانمش حرف نداره فقط واسه این میگه ک زنش خستس بشینه استراحت کنه

😂😂😂😂 به لیستت من و عروس کوچکمونم اضافه کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
وا خصوصی ک  اکثرا سزارین میکن وا خب آشناس چرا نامه نمیده

میگه نمیشه برو طبیعی اگ  نتونستی سزارین

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738