2410
2553
خواهش میکنم برام دعا کن منم واسه سلامتی نی نی ت سوره حمد میخونم

واقعا از خدا میخوام همین ماه باردار بشی، به شرطی که قول بدی استرس نداشته باشی 😉

ممنون به خاطر لطفت، منم یه آیت الکرسی به نیت بارداریت میخونم❤

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
نه بستگی به تعداد روزهای دوره داره برای همه یکی نیست آزاد هم که بشه، تا یکی دو روز داخل بدن اماده ه ...

چشم عزیزم مرسی بنظر شما چه جوری اقدام کنم و چه موقع که شانس بالاتر بره؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا از خدا میخوام همین ماه باردار بشی، به شرطی که قول بدی استرس نداشته باشی 😉 ممنون به خاطر لطفت ...

چقدر مهربونی عزیزم ممنونم ازت .چشم حتما قول میدم گلم.خوشحالم و سپاس گذارم از خدا که هنوزم ادمای دل پاکی عین شما ها هست

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
چقدر مهربونی عزیزم ممنونم ازت .چشم حتما قول میدم گلم.خوشحالم و سپاس گذارم از خدا که هنوزم ادمای دل پ ...

لطف داری

2720
چشم عزیزم مرسی بنظر شما چه جوری اقدام کنم و چه موقع که شانس بالاتر بره؟

بعد رابطه سعی کن تا نیم ساعت دراز بکشی بعد خودتو بشور

زمانش رو نمیدونم خیلی تاثیری نداره اهمیت نده

اگر خودت به ارگاسم برسی بهتره چون مسیر لیز میشه و اسپرم بهتر خودشو میکشه بالا

بعد رابطه سعی کن تا نیم ساعت دراز بکشی بعد خودتو بشور زمانش رو نمیدونم خیلی تاثیری نداره اهمیت نده ...

ممنونم از وقتی که برام گذاشتی خواهر گلم.از خدا بهترین هارو واست میخوام .انشالله نی نی ت سالم و صحیح بیاد بغلت