2726
عنوان

نی نی یار تاپیکمو پاک نکن ،شوهرم بهم....

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاندوم توکیف اقاته بعدگفته واس دوستمه!!!چرا ماخانماروایقد اذیت میکنن...بقول بندخداسوراخ ک بشه یکیه...ولی نه بنظرم درست نیس تنوع طلبن...ولی خیانت گاهی ازهردوطرف میشه یبارمیبینی زنه خیانت کردیباراقا.واقعانمدونم.همینارو میبینم ب شوهرامون حساس میشیم باهاشون ب کل کل میفتیم همه چی بدترمیشه.یکیش خودمن الکی حساس میشم

کاندوم بوده گفته برا دوستمه 

هعی خدا بزنه دوستای اینجوریو (😉😉)کاندوم و قرص ویاگرا و شماره ج  ن  د  ه پولیشون همش دست دوستشونه نمیتونن خودشون نگه دارن زنشون بهشون شک میکنه ولی زن دوستشون به دوستشون شک نمیکنه چون گوشاش مخملیه 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

من دوسال پیش رفتم قهر سر یه موضوع الکی بعد از دوماه که اومد دنبالم تو جیبش کاندوم پیدا کردم دوتاش نبود بعدم گفت رو تختی بردار بشور و ازش که پرسیدم  اول گفت برا خودارضایی گرفتم بعدکه مسخرش کردم گفتم باور نمیکنم گفت مال دوستمه  الان بچه دارم ولی اپن موقع حرفشو باور کردم