2737
2739
اخرش چی شد پدرو مادرش فهمیدن یا نه بارم رابطه داره یا نه برادرش پی به اشتباهش برده یا نه

نه نگفته میگفت مادرش اصلا بحسابش نمیاره طفلک تنهاس

امیدوارم داستان سرایی باشه ولی اینن چیزا هست

یکی از دوستان دوستای خودم تک دختر بوده 

داداش متاهلش ک بچه هم داشته ب خواهرش تجاوز کرده و همیشه بزور و کامل

موقعی ک هم ک میگفته ب مامان میگم کتک از دادشه میخورده و تهدیدش میکرده

خواستگار ک میاد ب مادرش اینا میگن

اوناهم تا میتونن دختره بدبختو میزنن و اصن باور نمکنن

دختره فراری شده و معلوم نیس کجاس فقط ب دوستش گفته اینارو و در رفته

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
نه نگفته میگفت مادرش اصلا بحسابش نمیاره طفلک تنهاس امیدوارم داستان سرایی باشه ولی اینن چیزا هست یک ...

آره متاسفانه این چیزاواقعیته،اگه درون خانواده همه چیزرعایت بشه بچه ها به هم تجاوزنمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگفته میگفت مادرش اصلا بحسابش نمیاره طفلک تنهاس امیدوارم داستان سرایی باشه ولی اینن چیزا هست یک ...

وای چقدر بد

کاش پدرو مادرها بیشتر حواسشون به بچه هاشون باشه

چه پدرو مادرهای بی خیالی هست تو جامعه

2728
بهش شماره ی وکیل دادم میگم باهاش صحبت کن مشکلتو بگو تا راهنماییت کنه اونوقت میگه که چی؟اخه اگه کسی ی ...

چرت میگن بعضیا

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2738
آخه چطور اجازه میداده راحت استفاده کنن ازش به کسی هم چیزی نمیگفته خب اون موقع بچه بودن بعد که بزرگ ...

عزیزم این ادما فیلم مثبت ۱۸زیادمیبینن میان داستان سرایی میکنن

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

فقط یجا اولش گفت بابام منو خیلی دوست داره به حرفم گوش میده اونجارو گفتم برامن درست کنین شبا بخوابم درست کرد بعد جاهای دیگه گفت دوسم ندارن و اهمیت نمیدن من فقط اینجاشو مشکل دارم احساس میکنم سرکاری بود

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕