2410
2553
عنوان

تمام باید نبایدها واسه نی‌نی دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 281692 بازدید | 370 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام روز همگي خوش من خيلي تازه آي وي اف كردم يعني هنوز ١٤روز هم نشده برم آز بدم . ٨روز هستش و تعيين جنسيت انجام دادم براي فرزند پسر ميخواستم بدونم بايد رژيم غذايي مخصوص پسر داشته باشم دكتر خودم ميگفت نه چون تعيين شده ولي جنين شناس بهم گفتم گرمي و شيريني بخور ميشه لطفا راهنماييم كنيد باتشكر

2456
سلام امیدوارم مطالب و تجربیاتم بدردتون بخوره دخترا یی که انتقال یا. ای یو ای با. مشکل باروری سسلادارین ب ...

سلام عسل جون من تازه واردم ممنون ازمطالب خوبت همه روخوندم منم ده ساله نازایی دارم را خاستم بپرسم دخترت بدنیااومدمنم دعاکن

سلام امیدوارم مطالب و تجربیاتم بدردتون بخوره دخترا یی که انتقال یا. ای یو ای با. مشکل باروری دارین ب ...

اگر راهی بدید برای مورفولوژی که خیلی بالا بره  منو ممنون خودتون کردید   

- داروهای سرماخوردگی، تاثیر نامطلوب روی توان باروری دارند. داروهای سرماخوردگی که برای خشک کردن ترشحا ...

سلاآام عزیزم

از زمان این تاپیکی خیلی میگذره

من روز ۹ سیکل رفتم ی فولیکول ۹ داشتم، به خیال خودم گفتم تا رشد کنه تا ۱۵ سیکل میکشه، الان که ۱۲ سیکل رفتم ی فولیکول ۲۰ داشتم، (اقدام برا پسر) ولی متاسفانه صبح روز ۱۲ شوهرم بیرون تخلیه شد. من باید اقدام داشته باشم، الان اگه شب اقدام کنم درصد کدوم جنس بیشتره؟ یا بمونه واسه ماه بعد؟

فقط مهربانی از انسان بجا می مونه.🌸
2714
طب سوزنی ممکن است به باردارشدن کمک کند هنگامی که زوجی سعی می‌کنند بچه‌دار شوند و موفق نمی‌شوند، ممکن ...

عسل جون ممنون برا مطالب مفیدت

اگه درمان قطعی برا یایسکی زودرس داری بگو