2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتما عزیزم ❤️ انشالله خدا به دلت آرامش بده  من اولین بارمه اومدم پیشش و ازش یه چیزی میخوام ایش ...

عزیییزم 😍😍 خدا قبول کنه ازت  بخدا که هرچی بخوای ازش شفاعتت میکنه و خدا بهت میده  من بار اول یه چیزی که غیر ممکن بود برام ازش خواستم دو هفته نشد برآورده شد حاجتم واقعا مثل معجزه بود 😍  ایشالا که به حاجت دلت برسی عزیزممممم🙏🙏🙏🙏

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉
مرسی عزیزم ❤️ انشالله سال دیگه با نی نی بیای اینجا 😍

ممنون گلم

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
عزیییزم 😍😍 خدا قبول کنه ازت  بخدا که هرچی بخوای ازش شفاعتت میکنه و خدا بهت میده  من بار ...

وای من خیلی امیدوارم بهش 😍 دوماه پیش یهو دلم مشهد خواست چند روز بعدشم یه خواب خیلی خوب دیدم از اینجا. بعد هی نشد نشد تا دیروز که اومدم 

دیشبم فهمیدم شب دحو العرضه و نوشته بود زیارت امام رضا مستحبه تو این شب 😍 به نظرم همه اینا نشونه اس و امام رضا جوابمو میده حتما ❤️

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
وای من خیلی امیدوارم بهش 😍 دوماه پیش یهو دلم مشهد خواست چند روز بعدشم یه خواب خیلی خوب دیدم از اینج ...

آره دقیقا عزیزم ایشالا که خدا به حق همون امام رئوف حاجتتو بده .🙏🙏  منم تو دعاهات یادت نره خییییلی محتاجم  زندگیم سر دوراهی و بلاتکلیفیه نمیدونم چیکار کنم تهش چی میشه  تو سر شوهرم چی میگذره. برا زندگیم دعا کن ایشالا خیر ببینی عزیز  اسمم سمیه س

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉