عنوان

بهترین دبستان دخترانه را کی می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310271 بازدید | 309 پست

دوستان خواستم تجربه خودم و از مدرسه غیر انتفاعی فدک بگم که فقط ی مشت بی سواد پیر دزد تشکیل مدرسه دادن و بابت تدریسی ک ب بچم ندادن و بابت دروغاشون و ضعف در تدریسشون از من پنج میلیون کرفتن تا پرونده دخترم و ک فقط یک روز تو مدرسه مزخرفشون بود بدن 

ب هیچ عنوان شعور و فرهنگ ی مدرسه غیرانتفاعی و ندارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان شقایق جون هروی واست خیلی دوره؟ اگه سختت نیست بگو یه مدرسه ی خیلی خوب بهت معرفی کنم.

سلام عزیزم ممکنه اسم مدرسه رو بفرمایین؟

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺
من دخترم رو تو نوآور ثبت نام کردم خیابون شریعتی قلهک به شدت مدرسه عالیه هم فضای خیلی بزرگ و مجهزی دا ...

سلام امسال دختر من نواور هستش . اصلا پیشنهاد نمیکنم بسیار بی نظم و سطح آموزشی پایین و شهریه ای بسیار بسیار بیشتر از نرخ مصوب آموزش پرورش ، تقریبا هرانچه در مراسم معارفه و موقع ثبت نام گفتند انجام ندادند

2728
سلام امسال دختر من نواور هستش . اصلا پیشنهاد نمیکنم بسیار بی نظم و سطح آموزشی پایین و شهریه ای بسیار ...

سلام دقیقا با آفتاب 8 موافقم / دخترم پارسال نوآور بود ولی هر چی از سال تحصیلی گذشت مطمئن تر شدم برای جابجاییش به مدرسه ی دیگه
اولا یک رفتار کاملا نمایشی دارن چه زمان ثبت نام چه برنامه ها و تبلیغات رسانه ای (شبکه آموزش سیما و ... ) و وعده هایی که میدن پایبند نیستن 

دوم پاسخگو نبودن و نقدپذیر نبودن و همینطور برخورد غیرحرفه ای و پلیسی بعضی از کادر دبستان (خصوصا مدیر داخلی) با اولیاست که جلسه ی اولیا و مربیان سال گذشته (آبان 1401) به طرز وحشتناکی گویای این مسئله است و تقریبا تمام والدین حاضر در جلسه رو بخاطر طرز رفتار متکبرانه و مستبدانه مدیریت به مرز انفجار رسوندن و با اعتراض والدین جلسه نیمه تموم موند !
و از همه مهمتر موضوع آموزش که علیرغم اینکه دختر ما تمام نمرات رو عالی گرفته و مدرسه اعلام رضایت داشته از وضعیت یادگیری اما الان دارم میبینم در نگارش متون و همینطور جمع های ساده (تک رقمی) ریاضی خیلی مشکل داره و صرفا روخوانی رو باهاشون خوب تمرین کردن در حالیکه پارسال قبل از ثبت نام معاون آموزشی مدرسه با تأکید می گفت هیچ نیازی به تمرین دورس در منزل نیست ! خلاصه که در تبلیغات و نمایش عالی اما در عمق و محتوا خالیه خالی !

مدرسه ابوطالب تو اندرزگو افتضاحه عوض اینکه به فکر یادگیری بچه ها باشن فقط به فکر حجاب بچه ها بودن معلماشونم بدتر از خودشون فقط با هر کی که ازش خوششون میومد خوب بودن 

خیلی هم فضول بودن تو اخلاق و تعامل بچه 

اصلا سمت این مدرسه نرید