2703
2553
عنوان

💜یه دعای خیلی مجرب برای ازدواج💜

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من از چندتا ختم خیلی حاجت گرفتم اونم حاجتای محال

امیدوارم شمام ب حاجاتتون برسید

1. با سی و نه نفر دیگه(جمعا 40 نفر) تا 40 شب زیارت عاشورا خوندیم هرشبی ب نیت اونی ک نوبتش بود ب ترتیب

و هدیه کردیم ب حضرت علی اصغر

2. با سی و نه نفر دیگه(جمعا 40 نفر) تا 40 شب سوره ی الرحمن خوندیم هرشبی ب نیت اونی ک نوبتش بود ب ترتیب

و هدیه کردیم ب روح شهدای گمنام

3.نذر صلوات و هدیه ی اون ب روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو

4.(اینو خودم انجام ندادم ولی شنیدم حاجت میده) زیارت عاشورا ب روش حق شناس(تو نت سرچ کنید هست من بلد نیستم)

@elina_28_00      

@آناناسی      

@همسراقامونم      

دوستان فقط یادتون نره برای حاجتای من و خانوادمم خیلی دعا کنید ممنون میشم منو تو دعاهاتون یاد کنید

التماس دعا ❤❤❤❤

2456

عزیزم،از روزی که به دنیا اومدی تا به امروز، تعداد ماههای زندگیتو حساب کن و به اندازه اون سوره های یاسین، فتح و نصرو بخون.هر کس این کارو کرده جواب گرفته😊لازم نیست همشو خودت بخونی و میتونی از دیگرانم کمک بگیری.. مثلا شما 20 سالته... 12 ماه ضربدر 20 سال میشه 240 بار به علاوه هر ماهی که بگذره و مجرد باشی... امیدوارم توضیحم قابل فهم باشه و به زودی زود خبر ازدواج و خوشبختیتو بدی😍😘

دقیقا اینم هس ب شانسه بعضیا میبینی خرشانسن تو ازدواج بعضیا هم نه بقول ی بنده خدایی میگفت چی فکر میکر ...

آره ازدواج کاملا قسمته ربطی به خوب بودن و نبودن نداره

📚🎹🎨
2714
خدا کمکت کنه عزیزم , من هرکاری کردم دعا خودم دعانویس ولی فایده نداشت , بعنی اینکارو کنم ج میگیرم؟ خس ...

سلام عزیزم آره به شرطی که نمازات اول وقت و با حوصله بخونی و تو این مدت گناهای بزرگ نکنی 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
کسی,بوده نتیجه بگیره؟

عزیزم من تا یه جایی پیش رفتم ولی به یه سری دلایل نشد ..مطمئنم به امید خدا جواب میده

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706