2726
جوابت خیلی قانع کننده بود  ممنون  میگم خوب خدای اونا کیه ؟از این حرفای کلیشه ای که خدا رو ...

الان منی که هزار تا بلا سرم اومده یه دوره پشت سر هم بگم خدا نیست؟؟بگم خدا روزی نمیده؟؟اینا همش امتحان الهی هست شایدم میخواد تنبیهم کنه خدا خودش خداست اسمش روشه قرار بود من از این چیزا خبر داشته باشم که اسمم بنده ی خدا نبود 

خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برادرمن بيكاره فعلا اسنپ ميره يكمم خانواده ا و خانوده همسرش كمك ميكنن ولي خيلي كناه دارن خيلي ي بچه هم دارن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
الان منی که هزار تا بلا سرم اومده یه دوره پشت سر هم بگم خدا نیست؟؟بگم خدا روزی نمیده؟؟اینا همش امتحا ...

منم حرف شمارو اصلااا قبول ندارم....خدا گفته از تو حرکت از من برکت...یعنی باید تلاشی باشه...روزی از آسمون که نازل نمیشه...

2728
برادرمن بيكاره فعلا اسنپ ميره يكمم خانواده ا و خانوده همسرش كمك ميكنن ولي خيلي كناه دارن خيلي ي بچه ...

پس بیکار نیست...بیکار یعنی خوردن و خوابیدن..یعنی همون ماشین نباشه که بری اسنپ....

منم حرف شمارو اصلااا قبول ندارم....خدا گفته از تو حرکت از من برکت...یعنی باید تلاشی باشه...روزی از آ ...

بله این کاملا درسته مگه من گفتم بشین سرجات خدا بهت روزی بده؟؟گغتم کار نیس یا کسی مریضه یا مشکل داره به نحوی با دستفروشی یا هرکاری کم و زیاد تلاش میکنه و خدا. روزی هر کسو هر روز میده 

خدایاشکرت
پس بیکار نیست...بیکار یعنی خوردن و خوابیدن..یعنی همون ماشین نباشه که بری اسنپ....

ماشين ندارن هردفه يكيمون بهش ماشينمونو ميديم ك برن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

زمانی ک ادم واقعا از ته دلش خدارو صدا کنه و توکل کنه بخدا و ائمه واقعا خدا دستشو میگیره و کمکش میکنه خودم یه جاهایی کم اوردم اما با نیت خالص توکل کردم خدا اونم بی جوابم نزاشت😘😘

خدایا شکرت

به نظره من الان تو این دوره زمونه باید هم زن کار کنه هم مرد تازندگی بچرخه درسته که میگن مرد وظیفشه شیکم زنو بچشو سیر کنه اما خوب زندگیه مشترکه اگه رو یه نفر فشار باشه به نظره من درست نیست البته شرایطه جامعه هم واسه کار کردن خانوم ها سخت شده و محیطش اصلن خوب نیست 

یه پسر همسایه دارم الان چندساله زن گرفته و بیکاره دوسالی هم فکر کنم عروسی گرفته پدر پسره اجاره و خرجشون میده جالب اینه زنش هم فشاری بهش نمیاره زنش طلبه و خیلی مذهبیه