2410
2553
جدا ؟خیلی دوس دارم راجع ب این شغل بدونم  یکم توضیح میدی از چ نظر بده؟

ي ضرب الثمل بين وكلا هست ميگن

هر پرونده سه تا دشمن جديد به دشمنات اضافه ميكنهاولين طرف مقابل دعوا

دومي قاضي

سومي هم خود موكلت

ديگه تا ته ماجرا رو بخون😄

واقعا اسايش ندارن از لحاظ روحي و رواني داغون ميشن خواه ناخواه درگيري روحي با پرونده موكلت پيدا ميكني

تهديد ميشي اگر نتيجه بد باشه تو هم به هم ميريزي

واقعا سر ي پرونده اعدام شوهرم يك هفته به هم ريخته بود 

مدنی شرح جامع بیات و درنطم کاتوزیان و تست شهبازی و جرعه نوش و قربانی. کیفری متن قانون و کتاب ساولانی ...

منابعت زیاده من از بچه ها گلاطمون کهقبول شدن پرسیدم گفتن اصلا منابع زیاد انتخاب نکنید مدنی مثلا یه منبع با یه تست چون سردرگم میشی

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سردفتری پارسال برگزار شد شرایط سنی داره تواستان ما دوتا مرد میخواستن فقط یعنی خانما نمیتونستن تو است ...

سردفتری بعد ۱۱ سال برگزار شد پارسال اما همش پاذتی بازی بود و ی ازمون فرمالیته داشت و تمام اقوام افراد سرشناس اون ازمونو قبول سدن . حتی پاسخنامه های مارو تصحیح هم نکردن . جالب اینه ک اگه ی نفری ک اصلا ازمون نداده بود هم میزد تو اعلام نتایج سایت میگفت شما در ازمون پذیرفته نشدین. کلی جریان دریت شد و حتی ب دیوان عدالت اداری اعتراض رسید و قرار بو لغو شه اما خب انگار نشد

2456
ي ضرب الثمل بين وكلا هست ميگن هر پرونده سه تا دشمن جديد به دشمنات اضافه ميكنهاولين طرف مقابل دعوا ...

ممنون عزیزم لطف کردی جالب. بود نمیدونستم

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
منابعت زیاده من از بچه ها گلاطمون کهقبول شدن پرسیدم گفتن اصلا منابع زیاد انتخاب نکنید مدنی مثلا یه م ...

اخه من تست زیاد میزنم والا منبع خوندنیم زیاد نیست . کتاب تستام زیاده 

من به شخصه وکیل خانم موفق خیلی کم دیدم به ندرت

اونایی که پروانه دارن یا کار خانواده میکنن یا قاب کردن پروانشونو زدن به دیوار

دیدم که میگما تجربه ۱۲ سالمه

منم بعد ۲سال ازمون و قبول نشدن منصرف شدم.انشالله که امسال قبولی دوست گلم

سردفتری بعد ۱۱ سال برگزار شد پارسال اما همش پاذتی بازی بود و ی ازمون فرمالیته داشت و تمام اقوام افرا ...

اره شنیدم یه چیزایی چون بی دردسره و پردرامد میشه پارتی بازی اما وکالت و زیاد کسی نمیاد خودشو بندازه دردسر

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2714
2706