2726
توهین نباشه به کسی ولی من ۱۷ ۱۸ سالگی خودمو با ۱۷ ۱۸ ساله های الان مقایسه میکنم میبینم چقدررر ما خان ...

توهین نیست واقعیته

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
دهه ۶۰ از لحاظ کمبود امکانات و کار و حتی ازدواج نسل سوخته ن شکی درش نیست  ولی عشقی که ما کردیم ...

زهر مار کشیدم کجا لذت بردیم آخه با چوب اسب سواری کردن وباتایر ماشین .ماشین سواری  کجا لذت داشت.یادمه فوتبالیستها پخش میشد میخواست یک هفته منتظر بمونی تا قسمت بعد بیاد بروسلی که نشون میداد تا یک هفته ادای بروسلی درمیاوردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر أین میگن نسل سوخته که زمان جنگ بدنیا اومدن و یه عده حرف گوش کن کلی بچه بدنیا آوردن،البته پدر و مادر من جز حرف گوش کنا نبودن دو تا آوردن خداروشکر🙂 و اینکه امکانات واسه اونهمه بچه نبود نه زمان مدرسه شون نه آینده واسه کارشون و هزار ماجرای دیگه که نسل ما رو نشل عجیبی کرد با وجود اینکه دهه سیاه و سفید و غمگینی بود ولی صفا و صمیمیت و قشنگیه اون زمان تو هیچ دوره ای دیگه نبود و نیست

2728