2733
2734
عنوان

بچه های بیش فعال 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 44 پست

برای اثبات بیش فعالی باید با دستگاه نوار بدن که بچه داداشتون نوارش سالم  بوده بچه شیطون بیش فعال نیست بچه ای که به خودش اسیب میزنه مثلا میخ میکنه تو پریز برق یا خونه رو اتیش میده و نکته مهم اینکه توجه و تمرکز نداره بیش فعاله الان 100 تا دکتر که بری 99 تا میگن بچه بیش فعال نیست و یکی که بیسواده میگه بیش فعاله

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میچرخه میپره ب همه چی بی اجازه دست میزنه صد بار در یخچال رو باز و بسته میکنه..من ک اعصاب کاراش رو ند ...

مشکل اصلا شیطونیش نیست .....فقط میچرخه و میره تو فکر اینش طبیعی نیست

هر بچه شیطونی بیش فعال نیست اولین مشخصه بیش فعالی نداشتن تمرکز اینجور بچه هاس با اینکه خیلیم باهوشن

دختر من خیلی شلوغه ،شلوغ که چی بگم بیش فعال خیلیم باهوشه ولی جدیدا یه ۵ ماهی میشه اصلا تمرکز نداره مثلا میگم برو شیر آبو ببند میره در و میبنده میاد انقد فکرمو درگیر خودش کرده امسال هم میخواد بره مدرسه 

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
2731
دکتر محمودرضا اشرفی تهران ....گفتن امکان بیش فعالی هست

دارو ندین بابا خاک بر سر بعضی از دکترا .بچه منم نزدیک یه سال رسپریدون خورد هیچ فایده ای نداشت چون اصلا نیاز نداشته دکترشو عوض کردم گفت چرا دارو دادی با بچه زیر ۷سال ما دارو نمیدیم اصلا 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
به این میگی بیشفعال تو بیشفعال ندیدی بچه 2ساله خودشو از رو دیوار پرت میکرد تو پتوهای تو حیاط یه بچه ...

بیش فعالی درجه داره اونی که شما دیدی نوع شدیدش هست من دخترم بیش فعال هست ولی هیچ کدوم از این کارایی که گفتی نمیکنه فقط میدوه وانرژی زیاد داره ولی کار خطرناک نمیکنه عدم تمرکز داره نوع دخترمن خفیف تر هست ولی دلیل بر این نیست که بیش فعال نیست

دارو ندین بابا خاک بر سر بعضی از دکترا .بچه منم نزدیک یه سال رسپریدون خورد هیچ فایده ای نداشت چون اص ...

واقعا؟منم پسرمو بردم دکتربخاطر شلوغیش و ورجه وورجه زیادی..رسپریدون داد ولی ندادم من..نمیدونستم قبل ۷سال دارو نمیدن..پسرم ۴سالو تازه تموم کرده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
بیش فعالی درجه داره اونی که شما دیدی نوع شدیدش هست من دخترم بیش فعال هست ولی هیچ کدوم از این کارایی ...

پسرمنم اینجوریه..۴سال ویکماهه هست..حرف زدنش نسبت به همسن هاش ضعیفتره..شما دارو میدین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
والا دکترش گفت شماها کم طاقتید بچه شیطنت داره بالا پایین میپره تا زمانی که مدرسه نرفته مشخص بشه که ت ...

اهان ممنونم..پس خوب شد ندادم..دکتر اصلا نه معاینه کرد نه باهاش حرف زد.هیچیییی..گفتم شلوغه قرص داد

منم دکتر اولش همین کارو کرد ولی اینکی باهاش حرف زد چندتا تست ساده گرفت گفت تمرکزش خوبه باهوشه یه کوچ ...

پسرمن پازل رو میشینه درست میکنه..نقاشی های بامفهوم میکشه..کارتون مورد علاقش باشه میشینه دوساعت نگاه میکنه

پسرمنم اینجوریه..۴سال ویکماهه هست..حرف زدنش نسبت به همسن هاش ضعیفتره..شما دارو میدین؟

بله دادم ولی من دیر بردمش دکتر وقتی ۵سالش شده مشکل حرف زدنش همچنان ادامه داشت الان ریتالین میخوره ریسپریدون نمیخوره چون بچه من شیطنتش کم هست انرژیش زیاده وکار خطرناک نمیکنه ولی به شدت تمرکزش پایین هست وهمین برای یادگیری حرف زدن کارای آموزشیش مشکل درست میکنه

پسرمن پازل رو میشینه درست میکنه..نقاشی های بامفهوم میکشه..کارتون مورد علاقش باشه میشینه دوساعت نگاه ...

احتمال اینکه بیش فعال نباشه هم هست ولی دختر منم سه ساعت کارتن نگاه میکنه نقاشی میکشه ولی پازل حوصله نمیکنه انجام بده علاقه نداره بهت پیشنهاد میکنم یک تست عدم تمرکز ببرش ازش بگیرن قبلشم خوب بخوابه غذا خورده باشه که حوصله داشته باشه چون بیست دقیقه طول میکشه تستش ونیاز داره که عدد یک ودو انگلیسی بلد باشه هم بدونه چه شکلی هست هم بدون وان یعنی یک اکثر متخصصای روانپزشک ماهر کودک این دستگاه تست تمرکز دارن 

دختر من خیلی شلوغه ،شلوغ که چی بگم بیش فعال خیلیم باهوشه ولی جدیدا یه ۵ ماهی میشه اصلا تمرکز نداره م ...

مگه سنجش ثبت نام مدرسه نبردینش؟

تو سنجش اگه مشکلی باشه خودشون بهتون میگن

تابستون قبل مدرسه هم یه سری کلاس برای بچه های بیش فعال میزارن تا بتونن به سطح بچه های دیگه برسن

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
2706