2737
2734
عنوان

مهمونای چندش ما 😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 129 پست
میتونی پارچه بخری بدوزی 😊 کاری نداره ها

واسه اونا خوشمل تره

اینی که من دارم کلی کار سر آستین و یقه شده

وقتی میپوشم همه میگن از کجا گرفتی

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇

واییی خیلی بده که حالا چطور میخواین ظرف بشورین؟؟

بهشون تذکر بدین خب.اینجوری بهتره که

دوستم دقیقه وقت بذار امضامو بخون لطفا 💗 دوستم اگه دوست داشتی با دل پاکت سه تا صلوات مهمونم کن تا به سه تا هدفی که دارم برسم میدونم خیلی راه درازی در پیش دارم ولی همش میترسم نکنه مشکلی پیش بیاد نتونم موفق بشم اگه دوست داشتی برای موفق شدنم دعا کن اگه وقت کردی صلوات مهمونم کن❤️💕برات دعا می کنم 💋 💋 درضمن اون بچه ای که پروفایلم گذاشتم اسم بچه آیندمه🥰 وتیکرمم تیکر رسیدن به هدفمه 🤗 ۹۹/۷/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرستادم پیامک .ممنونم ازت 💜💜🌼🌼🌼😘😘😘😘😘

فدات عزیزم .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2728
عه 😕😕 ولی یه هفته کم نیستا دیگه باید یه تکونی بخورن والا کمک کنن😑😑 من پارسال مشهد بودم لباس بیرو ...

وای اینو یادم رفت کله دختره رو دیدم پشم.ام ریخت نزدیک ۱۰۰تا سوزن زده بود ب شالش موندم چجوری نمیرن تو سرشون 

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره
2738
ببخشید هان از عربای خارجی متنفرم     عربای ایرانی ماهن سوار هواپیما خواستم بشم بهش گفتم ...

من خاطره نه چندان جالب از ترک ها دارم توی هواپیما (اهل ترکیه بودند.... نه ایران)

اینطوری بی فرهنگ نبودند پوست تخمه و اینا بریزند ولی اذیت می کردند دیگه.....

اگه میتونی قطع رابطه کن فقط همین به ذهنم رسید🤣

باور كن خودم هم همين به فكرم رسيد اخه دوستمه خيلي هم خوبيم با هم تنها مشكلم باهاش بچه هاشه يه بار به شوهرم گفتم به خاطر بجه هاش ميخوام باهاش قطع رابطه كنم اما بازم دلم نيومد بالاخره خودشو خيلي دوست دارم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم