2726
عنوان

بیاین خواب شوهرمو😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ ما چی بگیم که یه وقتایی تو خواب دست میزنیم به شلوارش میبینیم بعلههه بلند شده خخخ  ولی میگه ...

وااااا............شمار مردارو نمیشناسی؟ خب این یکی از نشانه های سالم بودن مرد هست نمیدونستی؟

2728
وااااا............شمار مردارو نمیشناسی؟ خب این یکی از نشانه های سالم بودن مرد هست نمیدونستی؟

منم مزاح کردم 😆

بعدش بخونی نوشتم که طبیعیه و دلیلی نداره 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
عجایبن این حرکتاشون طبیعیه باید کمرشون خالی شه وگرنه برای بدن ضرر داره یه حرکت طبیعی برای بدنشونه

اینا مجردی چه میکنن😐😐

اصلا فکرمو درگیر کردن🤦🏼‍♀️😂دلم سوخت

اینا مجردی چه میکنن😐😐 اصلا فکرمو درگیر کردن🤦🏼‍♀️😂دلم سوخت

مجردی هم هر چند شب همینطوری میشن

یا توی حموم با گلنار

یا با خاطرات دوس دختراشون بعله

بیشتر هم خوابای دوست دختراشونو میبینن حال میکنن

تو خواب ؟  من تو خواب معاینه ش میکنم بعد میگم بیا مچتو گرفتم 😀 میگه پتو ژله ای حس خوبی بهم م ...

ای خدااااا     از نشانه های سلامتی  مرداست .. بعصی وقتها هم دستشویی دارن تو خاب اینجوری میشن .خفه نشی  مچتو گرفتم چیه 😂😂😂😂😂

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

اول اینکه چقدرحساسی توواقعیت نبوده که بنده خدا خواب دیده دوما این که این حرفش یعنی ازتوحساب میبره تواین موضوع که گفته ازترس تو سوما اون خانومایی که میگن نبایدمیگفت خانوماحساسن همچین میگین انوار واقعیت داشته باشوهراتون راحت باشین من همیشه باشوهرم راحتم هروقت هرخوابی ببینه تعریف میکنه تازه باهم مسخره میکنیم میخندیم هرچی هم بشه میاد تعریف میکنه چون میدونه جنگ وبحثی دررابطه باموضوع پیش نمیاد انقدرراحتیم باهم ودوست که یه مشتری مغازش فکرمیکرده شوهرم مجرده ازروکارت مغازه شمارشو ورمیداره شوهرمنم چون دوستاش هی میگن تو زرتی زن گرفتی ودوتابچه اوردی (کل پروسه ازدواج ودوتا بچه 4 سال نشد) عکس بچه هارو پروفایلش نمیزاره چون چندبارگذاشت اومدن گفتن به واقع چشم خوردیم یه بارش باموتورخورد زمین یه بارش دست بچم شکست. خلاصه خانومه بهش پی ام میده اینم میگه متاهلم باورش نمیشه خانومه اینم ورمیداره عکس خودش بابچه هارومیزاره پروفایلش. من دیدم گفتم بازم عکس گذاشتی اسکرین پیامهای خانومه روفرستاد بعدکه اومد خونه گفت اگه بلاک میکردم میومد مغازه بازم گیرمیداد تااینکه اومدخونه من وویس فرستادم به خانومع اونم رفت. میخوام بگم اگه گارد داشتم به این موضوع قطعا شوهرم ازم قایم میکرد چنین موضوعاتی رو. حتی بعضی موقع ها چنان اتفاقایی روراحت بهم میگه که خودم اگه بودم شایذنمیگفتم. خانومها باشوهراتون دوست ورفیق باشین

اول اینکه چقدرحساسی توواقعیت نبوده که بنده خدا خواب دیده دوما این که این حرفش یعنی ازتوحساب میبره تو ...

اره منم اصلا برخورد بدی نمیکنم باهاش خیلی عادی بخاطر همینم همچی بهم میگیم

ولی خودم بهم میریزم دیگ

2706