2737
2734
عنوان

باورم نمیشه..باردارشدم باوجوداندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 70 پست
میدونم تاپیکت مال قبلا هست ولی منم مشکل اندومتریوز دارم قبلا هم یه سقط بی دلیل داشتم. کیست من تو تخم ...

منم زالودرمانی رفتم امااندازه کیستام وچسبندگیام هیچ فرقی نکرد تنهااتفاقی که افتاد دردام بشددددت کم شد

نه من اصلابچه نمیخواستم اخه..این اواخرفقط که مجبورشدم ۳ماه اقدام ‌کردیم که بی فایده بود..الانم میخوام برم عمل کنم من ۳تاکیست بزرگ دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبریک میگم عزیزم 😍😍

منم آندومتریوز دارم و سه سال اقدامم حتی عمل هم کردم 😔🙁

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2731
عزیزم من باردارنیستم..پست بعدیمو بخونین متوجه میشین

ااا عزیزم متاسفم فکر کردم الان تاپیک زدی انقدر خوشحال شدم به خودم گفتم دیدی نباید ناامید باشی😒😃

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738