2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اجازه استارتر بچه ها بیایید داستان زندگیمو گذاشتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3022316/داستان-زندگی-من-از-کودکی-تا-ازدواج-بیایین-دوستای-گلم?page=1

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
من توبارداری اولم جفتم قدامی بود با اینکه لاغرم و چربی ندارم هفته۲۲ ب بعد متوجه شدم.ولی این یکی جفتم ...

عزیزم منم تازه غربالگری اول رفتم گفتن جفت قدامیه و اینترنت خوندم نوشته بود مشکلاتی داره...نشنیدن صدای قلب با گوشی.حس نکردن حرکات جنین...خونریزی و درد...زایمان طولانی و پردرد و از همه بدتر اینکه باید ختما سزارین بشم درحالیکه من طبیعی میخوام....میشه لطف کنی بگی آیا این چیزا درسته از تجربه خودتون بهم بگین...خیلی نگرانم...ممنون میشم💞

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خاطر یه پنجاه تومنی یه معامله میلیاردی رو بهم نزن👍
عزیزم منم تازه غربالگری اول رفتم گفتن جفت قدامیه و اینترنت خوندم نوشته بود مشکلاتی داره...نشنیدن صدا ...

نه اصلا اینطور نیست.من بارداری اولم قدامی بود فقط دیر  متوجه تکوناش شدم ولی وضعیتم عالی بود حتی یه مشکلم نداشتم خداروشکر زایمانمم عالی بود طبیعی اوردم .وزن دخترمم ۳۶۵۰گرم بود .مطالب تو نت رو زیاد جدی نگیرین فقط به خدابسپاربه حضرت زهرا بسپار ک مادر همه مون هستن.من تک تک لحظه های بارداریم رو با یاد حضرت زهرا گذروندم.و واقعا هم برام ارامش بخش بود

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت