2726
عنوان

میشه راهنماییم کنین چای سبزو برای لاغری چجوری بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 41 پست
من هر موقع دوس داشتم میخوردم مخصوصا موقع خواب میخوردم با گلاب یا گل سرخ دم کن که خوشمزه تر میشه و بع ...

لاغرم شدین؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو نت سرچ کردم نوشته یکی دو ساعت بعد از دارو استفاده کنین

از دکترتم بپرسی بد نیست، ضرری که نداره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
از دکترتم بپرسی بد نیست، ضرری که نداره

اره میپرسم حتما

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2728
جدی کیجا جان؟؟؟  چ عاااالی همون دمنوش بلوبری بخرم‌اوکیه دیگ؟؟؟؟  اتفاقا عصرا میرم‌ پارک‌ ...

یه پک ۲۰ تاییه قیمتشم ۱۷ تومنه

بیست دقیقه قبل غذا باید بخوری بعدش تا ۲ ساعت چربی سوزی داره به شرط پیاده روی

اره میپرسم حتما

در کنار دکتر غدد، حتما پیش دکتر تغذیه هم برو، چون خیلی از دکترای غدد ، در مورد باید  و نبایدهای خوراکی، حرفی نمیزنن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
سرطان زاس بیشتر دو لیوان نباید بخوری

عزيزم اتفاقا چاي سبز به خاطر راديكالاي ازاد ضد سرطان ازحرفت تعجب كردم خيلي

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر
عزيزم اتفاقا چاي سبز به خاطر راديكالاي ازاد ضد سرطان ازحرفت تعجب كردم خيلي

من دکتر بهم گفت گفت زیادیش کافین داره کافین زیاد برا بدن خوب نیست و سرطان زاس باید فقط دو لیوان مصرف بشه نه بیشتر