2733
2734
قربونت عزیزم     ای کاش یکم اراده و اعتماد به نفس داشتم.... ولی با حرفات آروم شدم  ...

خدانکنه عشق جان😘😘😘

پاشو برو یکم تفریح

برو بازار ادمارو ببین دلت باز شه

ایشاالله که زندگیت از این که هست بهتر بهتر میشه دلم روشنه😍😍😍😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
خدانکنه عشق جان😘😘😘 پاشو برو یکم تفریح برو بازار ادمارو ببین دلت باز شه ایشاالله که زندگیت ا ...

فدات بشم عزیزدلم  

ممنون....

انشاالله برای تو هم بهترین ها در پیش باشه....  

کاش دلها در چهره ها بود.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم عزیزدلم     ممنون.... انشاالله برای تو هم بهترین ها در پیش باشه....   &nbs ...

قربونت بشم

دیگه نبینم خودتو بخاطر دوتا ادم بیخود اذیت کنی هان  

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
قربونت بشم دیگه نبینم خودتو بخاطر دوتا ادم بیخود اذیت کنی هان    

باشه عزیزم....

واقعا درست میگی باید به این ضعف غلبه کنم چون دارم جوونی و وقتمو هدر میدم...

کاش دلها در چهره ها بود.....
2728
باشه عزیزم....  واقعا درست میگی باید به این ضعف غلبه کنم چون دارم جوونی و وقتمو هدر میدم...

دقیقا خوشحالم که فهمیدی

ببین ما تا ۵۰ سالگی وقت خوشگذرونی داریم بعدش خدایی نکرده همش باید دنبال دعوا و دکتر باشیم دیگه نمیشه غذای چرب بخوریم شیرینی جات بخوریم تفریح بریم سفر بریم

حالاکه تو دورانی هستیم که میتونیم همه ی اینکارو بکنیم چرا جوونی رو به پای غضه و غم بسوزونیم؟

پاشو حال این دوران رو ببر